BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Tajemnice męskiej duszy

Ocena:
(1 opinii)

Wielu mężczyzn w naszym społeczeństwie prowadzi głębokie życie duchowe. Szukają czegoś więcej. Poszukują głębszego, duchowego znaczenia swego życia i bardziej osobistej relacji z Bogiem.

Definiując duchowość jako wszystko, co pozwala nadać sens i znaczenie naszemu życiu, brat Martin Pable daje mężczyznom rady, jak umacniać swą relację z Bogiem. Chcąc opisać sześć etapów duchowego rozwoju mężczyzny, autor odnosi się do sześciu hebrajskich słow. Ukazuje czytelnikom różne aspekty duchowości. Mowi o mężczyźnie jako o kimś stworzonym na obraz Boga, obdarzonym seksualnością; jako o kimś, kto posiada odwagę wojownika, doświadczył zranienia, rozwija swe umiejętności sprawowania władzy i coraz lepiej poznaje, czym jest mądrość.

Martin Pable, kapucyn, przez 10 lat pomagał mężczyznom wzrastać duchowo — poprzez swe książki, konferencje i odczyty. Brat Pable uzyskał doktorat z zakresu psychoterapii na Catholic University of America i przez wiele lat pracował jako terapeuta oraz kierownik duchowy. Uczył psychologii duszpasterskiej oraz psychoterapii, a obecnie pełni funkcję dyrektora Wellness Program swej prowincji zakonnej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiazke kupilam w prezencie chlopakowi, sama jej nie czytalam (jeszcze!), ale podobno jest bardzo interesujaca. Zreszta, dla mnie wszystkie ksiazki i publikacje odkrywajace sekrety meskiej duszy sa niezmiernie ciekawe i fascynujace. Polecam odkrywanie tych tajemnic!

autor opinii: Paulina Depta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7482-259-6

Zobacz również

Tajemnice męskiej duszy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...