BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba

PRZEDSPRZEDAŻ - wysyłka po 10 lipca!

To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności.

Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie.

Ta księga dokładnie opisuje wszystkie te złe rzeczy, jakie się dzieją w naszym myśleniu o Bogu, w naszym myśleniu o wierze i pokazuje, że trzeba to ZGRUZOWAĆ! Dopóki tego nie zrobimy, Pan Bóg nie będzie mógł się objawić!

    Z tej konferencji dowiesz się:
  • jak rozwinąć najważniejszy poziom Twojego powołania?
  • co zrobić, by wzmocnić relację z Bogiem, który jest większy od wszystkich naszych problemów, frustracji i niedoskonałości?
  • dlaczego Bóg obsypuje Cię łaskami całkowicie za darmo?

Posłuchaj o. Adama Szustaka i zacznij nowy etap w swoim życiu - taki, który zaprowadzi Cię do wolności i bliskiej relacji z Bogiem.

O tym, żeby powiedzieć konferencję o Księdze Hioba myślałem już od 6 lat, ale miałem wrażenie, że nie wiem o czym tu trzeba powiedzieć. Niemal każdy uważa, że jest to część Biblii najbardziej poświęcona temu, co to znaczy i dlaczego tak się dzieje, że ludzie cierpią i jaka jest na to odpowiedź Boga. Ja natomiast, od samego początku, miałem przekonanie, że ta księga nie jest o tym, choć również stawia te pytania, ale nie to jest jej głównym tematem. Podczas ostatniego roku dotarło do mnie, jakie jest główne pytanie tej księgi, a gdy wie się, jakie jest pytanie wtedy można szukać odpowiedzi. Dlatego mówię o Księdze Hioba dopiero dzisiaj… Adam Szustak OP

O. Adam Szustak OP - Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym z każdym, kto tego potrzebuje i wszędzie, gdzie jest taka możliwość… i robi to bardzo skutecznie. Intensywnie udziela się w Internecie prowadząc video-bloga z różnymi seriami tematycznymi.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa:
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: RTCK
Wydanie: 2018
ISBN: 9788365927316

Zobacz również

Książka wyróżniona Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba
33.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...