BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Temperament, jakim Bóg obdarzył twojego współmałżonka

Ocena:
(2 opinii)

Jak rozmawiać z sangwinikiem, melancholikiem, cholerykiem i flegmatykiem? Czy różne temperamenty małżonków można jakoś pogodzić?

Po swoim pierwszym bestsellerze Poznaj swój temperament Art i Laraine Bennettowie powracają z kolejną porcją mądrości związaną z wiedzą o temperamentach, tym razem przeznaczoną dla małżonków i gwarantującą polepszenie małżeńskiego dialogu, pogłębienie bliskości i wzajemnego zrozumienia.

Jakże często chcielibyśmy, żeby współmałżonek był inny, ponieważ… nie jest taki jak my. Tymczasem Bennettowie pokazują, że prawdziwe małżeńskie szczęście wcale nie zależy od zmiany osobowości współmałżonka, a wręcz przeciwnie! Trzeba docenić temperament, którym obdarzył go Bóg i pomóc mu go udoskonalać.

Poznaj temperament twojego współmałżonka! Odkryj, jak zrozumieć ukochaną osobę! Naucz się motywować bez awantur!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco polecam każdemu

Bardzo ciekawa, przyjemna książka, szybko się czyta. Polecam każdemu, nie tylko małżonkom, pomaga zrozumieć swój charakter i charaktery innych osób, z którymi uczymy się budować relacje. Uczy zrozumienia i empatii. Urzeka sposobem mówienia o ludziach i ich charakterach - niezwykle ciepłym. Dodatkowym atutem są przykłady sytuacji i zachowań z własnego życia autorów, lub z życia znajomych małżeństw.

autor opinii: Justyna Maria

Bardzo ciekawa pozycja. Jest dla mnie żródłem wiedzy o funkcjonowaniu osób o różnych temperamentach . Szczególnie przydaje się w relacjach małżeńskich. Polecam ją z całego serca.

autor opinii: Katarzyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 978-83-7424-900-3

Zobacz również

Temperament, jakim Bóg obdarzył twojego współmałżonka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...