BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Temperamenty. Rozwój charakteru

Ocena:
(1 opinii)
 • Jak rozpoznać własny temperament?
 • Jak się z nim pogodzić?
 • Jak z nim żyć? Jak go polubić?
 • I właściwie po co?
 • W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić?
 • Jak rozpoznawać temperamenty innych?
 • Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?

Jest to prosty i praktyczny poradnik o charakterze duchowo-duszpasterskim, który odpowiada na powyższe pytania w sposób ciekawy i pełen humoru. Oprócz przedstawienia problemów, jakie w życiu codziennym stawiają przed nami temperamenty, nagrania oferują również kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania „od zaraz”.

Audiobook jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych „Tępmy temperamenty”, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza – ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim „Maciejówka” we Wrocławiu.

Nagrania podpowiadają, jak zrozumieć, zaakceptować, uszanować i pokochać siebie. Słuchając, będziecie żałować, że nie uczestniczyliście w tych spotkaniach osobiście!

Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta. Autor daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane. Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy – temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych.

Ks. Mirosław Maliński

Dobrego temperowania!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

:)

Zabawna, barwna i pełna przykładów:) Polecam zwłaszcza licealistom i studentom, świetna na prezent :) dobra dla ludzi, którzy chcą być troszkę bardziej świadomi siebie :)

autor opinii: Sabina Błaszkowicz

Informacje techniczne

Czas nagrania: 3 h 17 min.
Format: CD MP3
Wydawnictwo: 2Ryby.pl
Wydanie: Wrocław 2016
ISBN: 978-83-944687-2-9

Zobacz również

Temperamenty. Rozwój charakteru
29.99 zł
 • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
 • Dostawa za jedyne 7,99 zł
  - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...