BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Teraz i w godzinę śmierci. Książeczka + film

Ocena:
(1 opinii)

Przekonaj się, czy Maryja, zachęcając świat do odmawiania różańca, podarowała mu najlepszą broń w walce ze złem!

Film rozpoczyna się od historii młodego amerykańskiego żołnierza, który został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi wznosi różaniec… Chwilę tę ujęto na niezwykłej fotografii.

To właśnie ona staje się inspiracją dla dwóch polskich filmowców: Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka, do wyruszenia w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, by przekonać się, czy naprawdę – jak twierdzą katolicy – modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii.

  • Czy to prawda, że to krucjata różańcowa spowodowała, że z Austrii wycofały się wojska sowieckie, a modlitwa różańcowa setek tysięcy demonstrantów spowodowała upadek Ferdynanda Marcosa na Filipinach?
  • Czy sprawdza się mistyczna wizja nigeryjskiego biskupa, że Boko Haram w jego kraju zostanie pokonane dzięki modlitwie różańcowej?
  • Czy milion białych różańców przywróci pokój na Ukrainie?

Poznaj przepiękną opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa – modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…

Zobacz zwiastun!

Po kolumbijskiej premierze polskiego dokumentu „Teraz i w godzinę śmierci” rozpoczęła się krucjata różańcowa na rzecz Wenezueli, która pod rządami komunistów zmaga się z katastrofalnym wręcz kryzysem o wymiarze nie tylko gospodarczym, humanitarnym i politycznym, lecz także duchowym.

Akcja „Milion różańców dla Wenezueli” @ROSARIOSPORVZLA to zbiórka datków i białych różańców wysyłanych do Wenezueli, a także wielki wysiłek modlitewny nakierowany na to, by odwrócić tragiczny bieg wydarzeń. Inicjatywa narodziła się bezpośrednio pod wpływem filmu „Teraz i w godzinę śmierci”. Została ona entuzjastyczne przyjęta przez Kościół w Wenezueli, który ogłosił 16 lipca narodowym dniem modlitwy różańcowej na ulicach. Swój udział w publicznej modlitwie na ulicach Caracas zgłosił lider opozycji, uznawany przez czołowe kraje Unii Europejskiej w tym Polskę, za tymczasowego prezydenta Wenezueli Juan Guaido.

Poznaj opinie widzów o tym filmie

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dałam mojemu tacie jako preznt pod choinke

autor opinii: Marlena Reszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 20
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: 2017
ISBN: 081098H

Zobacz również

Teraz i w godzinę śmierci. Książeczka + film
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...