BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Teściowie i młodzi. Jak to ma działać?

Ocena:
(2 opinii)

Teściowie i młodzi to temat ważny, nierzadko budzący ogromne emocje. Zastanawiamy się nie raz i nie dwa, jak to ma działać.

Autorzy poradnika, osoby na co dzień pracujące z małżeństwami, omawiają wielorakie aspekt tej relacji. Książka nie nuży, bowiem zawiera nie tylko teoretyczne porady, ale również liczne przykłady z życia rodzin. Ma pomóc w zapobieganiu niepotrzebnym napięciom oraz uporaniu się z bolesnymi konfliktami.

Poradnik spełni dobrze swoją rolę, jeśli teściowie i młodzi małżonkowie zbudują więzi przyjaźni, czyniąc przez to swoje życie szczęśliwsze.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książka jest bardzo konkretna, napisana w sposób - że tak powiem - dość "żołnierski": dla rodziców dorosłych dzieci, które są już w małżeństwie może nieść dużo trudnych treści, zwłaszcza, jeśli mają oni trudności z zaakceptowaniem faktu, że dziecko dorosło, ma swoją rodzinę i swoje, osobne życie. Dla młodych dużo cennych wskazówek i porad, które umacniają dobre i zdrowe postawy wobec rodziców i teściów. Niestety - do dobrej dwóch stron trzeba chęci i zaangażowania obu stron, a z tym bywa różnie i nawet tak mądre i konkretne książki nie zawsze mogą to zmienić...

autor opinii: Magdalena K.

Ksiązka warta przeczytania,choć omawia nie wszystkie problemy życia z którymi spotykają się młodzi jak i pokolenie starsze w codziennym współżyciu.Niestety znam takie osoby które twierdzą że nie potrzbują żadnej porady a szkoda.Czasem chwila refleksji nad przeczytaną pozycę pozwala na znalezienie rozwiązania które poloepszyłoby relacje rodzinne.

autor opinii: Ilona Kowalczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 184
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-7797-103-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Teściowie i młodzi. Jak to ma działać? Teściowie i młodzi. Jak to ma działać?
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...