BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Tramwaj, kefir i bułka

Ocena:
(1 opinii)

"Tramwaj, kefir i bułka" to książka Marcina Jakimowicza, która ukazała się w ramach biblioteczki magazynu muzycznego RUaH.

Książka zawiera felietony i rozważania autora na temat codziennych wydarzeń, na które stara się patrzeć przez pryzmat Biblii.

Świadectwo obecności Słowa Bożego znajdziemy również w zamieszczonych w książce poruszających wywiadach z Robertem Tekielim, Adamem Szewczykiem i o. Johnem Gibsonem.

Alleluja ... i do tyłu!!!

To książka dla pastuchów i niemowląt! Przeczytaj koniecznie!

Prowokacje, antyreklamy, odwodzenie od lektury mają ugodzić uśpione w samozadowoleniu sumienia porządnych katolików. Jakimowicz nie głaszcze i nie chwali, raczej chłoszcze prawdą. Przedmiotem refleksji często są wydarzenia osobiste. Felietony są swego rodzaju rekolekcjami. Zapraszają, aby stanąć naprzeciwko wzgardzonego Jezusa, zobaczyć siebie w świetle kontemplowanych słów, historii biblijnych.

Na pierwszą część książki składa się zbiór rozważań opartych na czytaniach z Biblii lub na doświadczeniach i przemyśleniach autora. Drugą stanowią wywiady.

Obie części nawiązują do wcześniejszych publikacji Jakimowicza: teksty rozważań do "Dziennika pisanego mocą", "Dna" i "Drugiego dna", a rozmowy z muzykami do bestselleru wydawniczego "Radykalni". W wywiadach nie przeczytamy już o spektakularnych nawróceniach, lecz zobaczymy ludzi, którzy upadają, próbują zaakceptować wiochowatość swego życia czy uczą się umierać na co dzień. Tutaj schodzi się na dno życia, gdzie nie ma siły, mocy, wdzięku czy blasku. Jest za to miejsce na subtelne, pełne delikatności działanie Pana Boga.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

ciekawa

zbiór felietonów, lekko, szybko i przyjemnie się czyta :)

autor opinii: Jana

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 111
Wydawnictwo: Paganini
Wydanie: Kraków 2004
ISBN: 83-89049-08-2

Zobacz również

Tramwaj, kefir i bułka
15.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...