BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Twój syn w wieku 6-7 lat

Ocena:
(4 opinii)

Książka ta stanowi prostą i praktyczną pomoc dla rodziców i wychowawców w kształtowaniu chłopców w wieku 6-7 lat. Przedstawia podstawowe zasady przygotowania dobrego projektu wychowawczego. W sposób przyjazny i pełen przykładów z codziennego życia książka dotyka wszystkich środowisk, w których porusza się chłopiec w tym wieku: jego domu, rodzeństwa, szkoły, rodziny, przyjaciół. W lekkim, gawędziarskim stylu, autorka przekazuje swoją szeroką znajomość zagadnień pedagogiki wynikającą zarówno ze studiów, jak i z własnego doświadczenia.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna książka

Kupiłam tę książkę trochę na zasadzie sprawdzenia czy ona mi odpowie na nurtujące mnie pytania i raczej spodziewałam się nudnego przekazania książkowych wiadomości. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zaczęła mnie coraz bardziej wciągać, bo czyta się ją bardzo przyjemnie, łatwo, szybko, a co najważniejsze otrzymuje się solidną dawkę wiedzy na temat chłopców w pierwszym ważnym dla nich okresie życia. A o tym, że wiek 6-7 lat jest bardzo istotnym okresem dla dziecka dowiedziałam się właśnie z tej książki i cieszę się, że ją przeczytałam, pewnie dzięki niej uchronię siebie i syna przed "głupimi" błędami. Książka naprawdę warta polecenia.

autor opinii: L.B.

wartościowa pozycja

Po zapoznaniu się z kilkoma pozycjami nt. wychowania dzieci mogę polecić tę książkę. Autorka nie traktuje tematów pobieżnie, ale wykazuje się ponadprzeciętną wiedzą nt. chłopców w tym wieku. Z treści książki wynika też jak postępować z dziećmi aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, jak na mocnych stronach dziecka budować słabe. często zastanawialiśmy sie z mężem jak postępować w stosunku do syna, i CO robić, aby go rozwinąć, ale nie uszkodzić. Muszę przyznać, że ta właśnie książka daje pogłębioną wiedzę na te tematy. polecam!!!!

Dobrze działa, chociaż te poradniki...

Chciałam podarować te książkę mojej córce - pedagożce, która, choć wykształcona wszechstronnie, nie radziła sobie z synkiem - małym sześcioletnim spryciurą. Za dużo mówiła, nie słuchała, była niekonsekwentna, notorycznie brak jej było czasu na rozmowy z małym, ciągle wygłaszając negatywne opinie o nim i jego predyspozycjach umysłowych i charakterologicznych( mały socjopata?!). Po przeczytaniu pozycji "Twój syn w wieku 6-7 lat" dużo lepiej sobie radzi. Potrafi przeciwstawić się nieracjonalnym żądaniom dzieciaka, ukoić jego niepokój i bez oskarżeń omówić negatywne reakcje chłopca. Książka dobra, jak widać. Stwierdziłam, że lekko się ją czyta w tzw. przerwach "na wychowanie". Styl dobry, przykłady trafione, nie wyczuwa się odatorskiej indoktrynacji. A trafia w sedno i skutkuje.Polecam.J.

autor opinii: Joanna Sulikowska

Polecam - warto przeczytać.

Zamówiłam tą książkę, bo mam 6-cio letniego Synka -wszystko co w niej przeczytałam, wcześniej zaobserwowałam w jego zachowaniu i postawach. Teraz już wiem, że mam wspaniałego, normalnie rozwijającego się chłopca, któremu chcę okazywać jak najwięcej miłości i zainteresowania. Dowiedziałam się jak ważne jest kształtowanie w chłopcu cnót hojności, pokory i męstwa. Chcę, by mój synek wyrósł na wspaniałego mężczyznę- męża i ojca, a może duchownego...:) Teraz tylko trzeba wziąć się do pracy nad sobą i nad Wychowaniem Smyka! Naprawdę warto przeczytać tę książkę. Polecam!

autor opinii: Edytka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2010
ISBN: 978-83-7031-723-2

Zobacz również

Książka wyróżniona Twój syn w wieku 6-7 lat
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...