BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Twoje ciało stworzone do życia

autor: Daniel-Ange
Ocena:
(2 opinii)

Książka dla młodzieży, która wciąż cieszy się wielką popularnością. Wraz z pierwszym tomem pt. "Twoje ciało stworzone do miłości" tworzą nierozłączną całość.

Francuski zakonnik, przyjaciel i duszpasterz młodzieży, założyciel szkoły ewangelizacji i modlitwy "Młodość-Światło" pokazuje w nich drogę od pierwszej miłości do małżeństwa.

Potrzebujesz wielkiej pracy, jeśli chcesz żyć. Pracy polegającej na przeorientowaniu, na przywróceniu równowagi seksualności i miłości. Trzeba rozwiązać problem, jakim jest wewnętrzne rozejście się dróg serca i ciała. To najlepszy sposób na wszystkie rozdźwięki. Nie można być człowiekiem w jednej cząstce naszej istoty, a pozostać rzeczą w innej.

Twoje serce jest być może zniszczone złą miłością. Może zwiędło, ale wciąż marzy o pierwszej miłości, tej dotychczas niezaznanej, miłości na poziomie twojego serca. Twoje serce nie jest puste, lecz nabrzmiałe miłością, nigdy jeszcze nie znalazło kogoś, komu by tę miłość mogło dać.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Lekcja życia

Wspaniała książka ukazująca codziennie życie człowieka, jego problemy, zmagania każdego dnia, jego życie osobiste i seksualne. Polecam ja szczególnie młodym ludziom :)

autor opinii: Mariusz Skawiński

godne polecenia :)

O. Daniel-Ange pomaga zrozumieć pewne rzeczy które intuicyjnie wyczuwa młody człowiek, a które dotyczą jego samego. Podkreśla wartość życia szczególnie u jego początku - to bardzo pomaga lepiej przeżywać eucharystię; otworzyć się na drugiego człowieka. Zdecydowanie dla młodych :)

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2004
ISBN: 83-7033-502-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Twoje ciało stworzone do życia
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...