BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ukryty w Hostii. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Ocena:
(2 opinii)

Pięknie i pomysłowo opracowany graficznie album z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Ciekawe i trafnie dobrane teksty, miejsca na okolicznościowe wpisy oraz zdjęcia, łamigłówki, krzyżówki, wycinanki i inne propozycje zabaw spowodują, że ta wyjątkowa książeczka stanie się czymś więcej niż cenną pamiątką.

Przystępnie opracowane teksty biblijne pomogą pogłębić w dziecku wiarę katolicką, zaś interaktywna forma zachęci także rodziców do współpracy z dzieckiem w uzupełnianiu albumu.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ocena książki

W/w pozycja książkowa wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród oglądających. Jest bogata treściowo. Przemyślana zawartość i treść tytułów . Będzie to piękna pamiątko na długie lata. Chłopiec, który dostał tę pamiątkę oglądając zastanawiał się czy uda mu się zdobyć wszystkie zdjęcia. Można też skorzystać z modlitw. Polecam i zachęcam do kupienia. Poza tym serdeczna, miła, ekspresowa i odpowiedzialna obsługa. Polecam i zachęcam do zakupów

autor opinii: Krystyna Czabrycka

Najlepszy album

Moim zdaniem, po przejrzeniu wielu albumów pierwszokomunijnych - ten jest najlepszy. Album zawiera piękne ilustracje, miejsca do wypełnienia przez dziecko i rodziców, miejsce na podpisy gości. Ma także płytę, na której są ciekawe filmy religijne dla dzieci. Zawiera także przedstawione w przystępnej formie treści religijne. Album ten może być wspaniałą pamiątką z przyjęcia Sakramentu Eucharystii! Zdecydowanie polecam!

autor opinii: Monika

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2015
ISBN: 978-83-7797-509-1

Zobacz również

Ukryty w Hostii. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...