BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Uwalnianie od złych mocy

Książka jest owocem dziesięcioletnich doświadczeń prowadzenia modlitw o uwolnienie spod wpływu złych mocy. Termin "uwalnianie" odnosi się do wszelkiej konfrontacji z duchem zła, której celem jest przezwyciężenie jego wpływu. Uwalnianie może zatem dotyczyć całej kategorii zmagań ze złem, poczynając od zwalczania pokus, a kończąc na egzorcyzmach.

Autorzy ukazują biblijne i teologiczne podstawy doświadczenia zwanego uwalnianiem. Książka przekazuje fundamentalną wiedzę pozwalającą zrozumieć, czym jest walka duchowa, podaje również wzorcowy model pełnienia posługi uwalniania w ramach całościowej opieki duszpasterskiej. Autorzy ukazując zakres aktywności zła, zachowują ostrożność wobec poglądów głoszących, że każdy problem jest wynikiem działania złych duchów.

Walka ze złem nie może zastąpić osobowego spotkania z Bogiem i poddania swego życia panowaniu Jezusa. Modlitwa o uwolnienie jest darem, który umożliwia ludziom życie chrześcijańskie, pełne entuzjazmu i obfitujące w prawdziwe owoce wiary.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 197
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-7595-257-5

Zobacz również

Uwalnianie od złych mocy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...