BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Uzdrawiająca moc spowiedzi

autor: Scott Hahn
Ocena:
(4 opinii)

"Uzdrawiająca moc spowiedzi" to niezwykła, pełna żaru książka człowieka, który odkrył wielki dar spowiedzi sakramentalnej w Kościele katolickim.

Autor był prezbiteriańskim pastorem, ale pod wpływem lektury dzieł Ojców Kościoła oraz Pisma świętego doszedł do wniosku, że naukę Chrystusa w pełni głosi Kościół katolicki, do którego przystąpił na Wielkanoc 1986 roku.

Później katoliczką została także jego żona, Kimberly. Od tego czasu, przez niemal trzydzieści lat, jako wykładowca na Uniwersytecie Franciszkańskim w Steubenville oraz jako autor wielu poczytnych książek, zaangażowany jest w upowszechnianie i obronę wiary katolickiej.

Scott Hahn powracając do Pisma Świętego pokazuje, że jeśli mamy wieść życie, które jest wierne Biblii, nie możemy żyć – i nie wolno nam żyć – bez częstej spowiedzi, starannie przygotowanej i wprowadzonej do naszych praktyk modlitewnych.

Jego rady pomogą wyrwać się z utartych kolein życia duchowego i wrócić do domu w ramiona kochającego Ojca.

Zamykam tę książkę modlitwą za swoich czytelników oraz skarbczykiem modlitw i wskazówek do rachunku sumienia. Znajdziesz tu zasoby, które latami okazywały się pomocne dla mnie, mojej rodziny i moich przyjaciół. Modlę się, by pomogły także i tobie.

Scott Hahn

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam! I to bardzo!

Szczerze - to w tej książce chyba wszystko jest już wyjaśnione (bardzo zrozumiale i wspaniale!) co do Sakramentu Spowiedzi i Pokuty. Szkoda, że dopiero teraz zapoznałem się z tą książką...! Po przeczytaniu - przekonasz się, że spowiadanie się i pokuta naprawdę uzdrawia - i to nie tylko duszę ale i ciało. Jeśli boisz się Spowiedzi - już nie będziesz się bać - wręcz przeciwnie! Znakomicie przedstawiona wiedza - oparta także na doświadczeniu życiowym Autora. Do tego - tekst napisany większymi literami.

autor opinii: Marek

Pierwsza taka pozycja o spowiedzi

Napisana po "ludzku", świetne anegdoty. Warto odświeżyć swoją spowiedź, ta lektura pomaga.

autor opinii: Świecki

spowiedz

Bardzo ciekawe ujęcie tematu, nie przeładowane żargonem teologicznym. Ciekawe tło St.Testamentu.

autor opinii: Sławomir Safader

Moja opinia o "Uzdrawiającej mocy spowiedzi"

Najlepsza książka o spowiedzi jaką czytałem. Prosto, konkretnie i na temat. Bez patosu, ale pobożnie. Normalnie, ale bez banalizowania i dziecinady. Tylko wielcy i dobrze wykształceni potrafią pisać prosto i zrozumiale o rzeczach trudnych i ważnych. Widać, że autor wieży i praktykuje w to, o czym pisze. SUPER!!!

autor opinii: Jarek Matwiej

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7864-920-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Uzdrawiająca moc spowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...