BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Uzdrowienie z poczucia krzywdy

Ocena:
(1 opinii)

Zamieszczone w książce rozważania proponują medytację fundamentu ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli pod kątem wewnętrznego uzdrowienia z poczucia krzywdy. Odczucie skrzywdzenia, jakie męczy nas nieraz latami, zniekształca nasze sumienia, deformuje oceny moralne, zafałszowuje nasze myśli, słowa i czyny. Żyjąc w głębokim poczuciu krzywdy, łatwo stajemy się podejrzliwi i skłonni widzieć w naszych bliźnich raczej zło niż dobro.

Rekolekcyjna atmosfera modlitwy i ciszy zaprasza do przekraczania niszczącego nas i nasze więzi poczucia skrzywdzenia. To, co w czasie osobistej modlitwy traktujemy nieraz jako rozproszenie - na przykład myśli krążące wokół krzywdy i krzywdziciela - bywa tak naprawdę owocem działania Ducha Świętego, który jest Duchem prawdy, miłosierdzia, przebaczenia, współczucia i pojednania.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Rekolekcje.

Książka zrobiła na mnie wielkie wrażenie, jak tylko zaczynałam czytać, czułam się uspokojona i wyciszona. Równie wielkie wrażenie robi na moich znajomych. Człowiek uświadamia sobie dlaczego czuje się skrzywdzony i zauważa konsekwencje braku przebaczenia tej krzywdy. Przygotowana jest do rekolekcji z kierownikiem duchowym.

autor opinii: K. G.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 316
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7505-919-9

Zobacz również

Uzdrowienie z poczucia krzywdy
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...