BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W duchu i przyjaźni

Ocena:
(1 opinii)

Niniejsza księga pamiątkowa zawiera sześć z siedmiu konferencji prowadzonych przez ks. Krzysztofa w ramach weekendowych sesji w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. „W duchu i przyjaźni" jest właśnie szóstą dotąd niepublikowaną konferencją. Poza artykułami i wywiadami są to jedyne całościowe publikacje ks. Krzysztofa Grzywocza, jakie się ukazały.

Chcemy tą księgą zachęcić do ponownego przeżycia spotkań z ks. Krzysztofem. Otwierać ją i czytać, jakbyśmy siadali z nim do stołu, przy którym chce się być razem i od którego nie chce się odchodzić. Pobyć ze sobą i „smakować” spotkanie przyjaciół. Jeszcze raz spotkać się z nim w naszym krakowskim domu, w którym wspólnie przeżyliśmy twórcze i piękne dni.

Niech raz jeszcze opowie nam o tym, co w swoim życiu uważał za święte i bezcenne. Niech się razem z nami zamyśli, niech postawi ważne pytania, zawiesi głos, spojrzy swoim bystrym wzrokiem i pomoże znowu uwierzyć, że odpowiedzi są w nas.

Niech tryśnie swoim inteligentnym humorem, niech z subtelną ironią zacytuje kilka stereotypów i sloganów pretendujących do wyjaśniania wszystkiego na temat Boga i człowieka; niech nam powie, jak dbać o siebie, jak słuchać siebie samego z miłością, jak słuchać Boga na modlitwie i drugiego człowieka w zwykłych spotkaniach.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Zdecydowanie polecam niniejszą pozycję każdemu, kto pragnie poznać bardziej siebie samego i zrozumieć mechanizmy jakie kierują człowiekiem. Ks. Krzysztof Grzywocz w niezwykle ciekawy i poruszający sposób wnika w głąb człowieka i przygląda się jego myślom uczuciom i emocjom. Jedna z najlepszych lektur z dziedziny duchowości jaką dane i było przeczytać.

autor opinii: ks.Grzegorz Kaczorkiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 570
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-7580-578-9

Zobacz również

W duchu i przyjaźni
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...