BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W imię Jezusa

Ocena:
(2 opinii)

Ta wspaniała książka jest śmiałym, szczerym i podnoszącym na duchu przesłaniem Henriego Nouwena na temat chrześcijańskiego przywództwa, a także źródłem prowokujących do myślenia i inspirujących wniosków, które dotyczą tego ważnego tematu.

Według Nouwena, chrześcijanie muszą porzucić swoje pragnienie posiadania władzy i przyjąć autorytet oparty na modlitwie i przebaczeniu. Akcent na życie w zdecydowany sposób skupione na Jezusie może służyć pomocą w formacji kapłanów i tych wszystkich, którzy pragną, by ich życiem kierowały Chrystusowe prawość i współczucie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo cenny przekaz dla każdego człowieka, a szczególnie dla osób kierujących innymi czy to w pracy czy w kościele. Napisana wg mnie po otrzymaniu światła Ducha Świętego - rzeczywiście plaster miodu :) Krótka, piękne słowa, jedna z najbardziej cennych i poruszających czytanych przeze mnie, a czytam wiele. Język bardzo przyjazny z głębokim przesłaniem dla nas, byśmy słuchając innych oświeconych Duchem Świętym, nie błądzili w ciemności.

autor opinii: Sylwia Wołujewicz

nie tylko dla księży

Książka napisana przez księdza, o powołaniu i przewodzeniu. Treści do zastosowania w życiu przez każdego, kto nie wierzy, że wyłonił się z "pierwotnej zupy".

autor opinii: Dariusz Stachowiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2004
ISBN: 83-89289-66-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki W imię Jezusa W imię Jezusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...