BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W krainę ciszy

Ocena:
(1 opinii)

Przewodnik po chrześcijańskiej praktyce kontemplacji

Jedność z Bogiem nie jest czymś, co osiągamy za pomocą jakiejś techniki, ale podstawową prawdą o naszym życiu, będącą źródłem naszych poszukiwań Boga.

Tymi słowami Ojciec Laird zachęca nas do poznawania Boga na drodze kontemplacji, to znaczy w milczeniu miłości, w ciszy serca. Autor wskazuje proste elementy służące milczeniu, takie jak postawa czy właściwy oddech, aczkolwiek stroni od traktowania modlitwy jako techniki.

Jego zdaniem nie chodzi o to, abyśmy coś osiągnęli, wystarczy po prostu pozwolić, aby pewne rzeczy się wydarzyły. Uczenie się i praktykowanie kontemplacji nie zależy od poznania sposobów jej przeprowadzania. Jedność człowieka z Bogiem, do której kontemplacja prowadzi, już w człowieku istnieje i wystarczy zdać sobie z tego sprawę, aby ją odkryć.

Wraz z tym odkryciem odsłaniamy istotę naszego człowieczeństwa, doświadczamy wewnętrznego spokoju oraz odkrywamy świętość wewnątrz - wspólnotę z Bogiem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam !!

Świetnie napisana, przystępnym językiem. Książka dla każdego kto odkrył lub pragnie odkryć Boga przez chrześcijańską medytację . Autor książki krok po kroku wprowadza czytelnika w świat ciszy (medytacji). Przytaczając praktyczne sposoby na wyciszenie się, ale również wskazuje na medytację która była stosowana przed wiekami.

autor opinii: Sebastian Kiełczewski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-277-0110-7

Zobacz również

W krainę ciszy
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...