BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W objęciach Boga. Rachunek sumienia dla narzeczonych i małżonków

Ocena:
(1 opinii)

Papież Franciszek naucza, że sakrament pojednania to sakrament uzdrowienia, którego każdy z nas potrzebuje. To prawda. Potrzebujemy uzdrowienia relacji z Panem Bogiem i ludźmi, zwłaszcza tymi, których najmocniej kochamy, ponieważ grzechy zwykle najboleśniej i niestety dość skutecznie, niszczą miłość między najbliższymi.

Proponujemy narzeczonym (przed spowiedzią przedślubną) oraz małżonkom pogłębiony, trochę bardziej szczegółowy rachunek sumienia, dający nam szansę zwrócenia uwagi na problemy, które w pośpiechu, przy "zwyczajnych spowiedziach", na ogół pomijamy.

Niech taka głębsza refleksja pomoże nam dostrzec bogactwo życia rodzinnego, mogące pojawić się w nim problemy moralne, niech wzmocni nasze więzi.

Treść książki została przygotowana w oparciu o Pismo Święte oraz najnowsze nauczanie Kościoła katolickiego. Autorami są małżonkowie, absolwenci Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Bardzo dobry rachunek sumienia, który pomaga przemyśleć grzechy i dobrze przygotować się do sakramentu pokuty przed spowiedzią narzeczeńską.

autor opinii: Kasia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2014
ISBN: 978-83-7797-337-0

Zobacz również

W objęciach Boga. Rachunek sumienia dla narzeczonych i małżonków
6.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...