BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W poszukiwaniu miłości. Bajki terapeutyczne dla dorosłych

Ocena:
(2 opinii)

Bajki terapeutyczne to łagodna forma odkrywania prawdy o sobie. Kojarzą się z opowieściami z dzieciństwa, ale pokazują całą galerię bohaterów, których problemy, smutki i tęsknoty znajdziemy w swoim dorosłym życiu.

Każda z bajkowych opowieści niezwykle trafnie odsłania dość skomplikowane mechanizmy naszego sposobu postrzegania świata i budowania relacji z innymi. To pozwoli nam odkryć własną drogę do miłości.

Dialog męskiego, racjonalnego punktu widzenia, z kobiecą emocjonalnością sprawia, że w tej książce odnajdą siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Witam Polecam książkę. Mam pierwszą część " W poszukiwaniu siebie". Bajki są bardzo dobrą i łatwą do pojęcia formą rozwoju osobistego. Pokazują co można zmienić w sobie, pokazują relacje międzyludzkie a jednocześnie nie są trudne do przeczytania, nie używa się w nich ciężkiego psychologicznego języka.

autor opinii: Emilia

W poszukiwaniu miłości, Między bliskością a samotnością

Książkę polecam tym wszystkim, którzy chcą się czegoś więcej dowiedzieć o sobie i innych, przypomnieć to co wydaje się nam oczywiste ale zapominamy o tym, o tym dlaczego czasami postępujemy tak, że później żałujemy decyzji i że czasem rani nas ktoś inny też nieświadomie. O potrzebie brania i dawania, o miłości i strachu przed nią, o odpowiedzialności, o wygodnych a potem nie do końca dobrych wyborach. Bez moralizowania rozmowa i spojrzenie dwóch różnych osób, dwóch płci na te same historie, "lekkie" w czytaniu, "lekkie" w odbiorze a bardzo pomocne w zrozumieniu czasem trudnych dla nas sytuacji. Czasami tylko wydaje się, że rozumiemy wszystko, sami najlepiej znamy siebie i bliskich. Książka ta jest przypomnieniem o tym co dla nas ważne a o czym zapominamy. Polecam każdemu, dosłownie.

autor opinii: Aga

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 160
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2011
ISBN: 978-83-7424-960-7

Zobacz również

W poszukiwaniu miłości. Bajki terapeutyczne dla dorosłych
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...