BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

W towarzystwie aniołów

Ocena:
(1 opinii)

Prawdziwe historie ludzi, którzy w różnych sytuacjach życiowych doświadczyli spotkania z aniołami i ich pomocy. Każda opisana historia zakończona jest pytaniami do refleksji, co może pomóc Czytelnikowi odkryć obecność aniołów we własnym życiu.

Od najdawniejszych czasów ludzie wierzą w cudowną interwencję aniołów, które pojawiają się, by uchronić człowieka przed niebezpieczeństwem, zbłądzeniem w grzechu, a nawet śmiercią. Ciągle trudno jest zgłębić prawdziwą naturę tych niezwykłych istot.

Robert Strand przekonuje, że takie cudowne zdarzenia z udziałem posłańców Pana Boga wciąż mają miejsce, choć najczęściej o ich niezwykłości zdajemy sobie sprawę po czasie, kiedy dokładnie przeanalizujemy fakty związane z naszym życiem.

Ta książka to pełna niezwykłych historii opowieść o ogromnej miłości Boga do człowieka, która przejawia się w nieustannej opiece aniołów. Jest zapisem prawdziwych spotkań z Bożymi posłańcami.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Wiara

Każdy ma swojego Anioła Stróża.Ja wielokrotnie poczułam jego obecność.Zawarte w książce opowiadania ludzi którzy doswiadczyli rzeczy niemożliwych potwierdzają istnienie Aniołów.

autor opinii: Renia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-8021-001-1

Zobacz również

W towarzystwie aniołów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...