BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wasze małżeństwo to wiele więcej niż myślisz

Ocena:
(2 opinii)

Kiedy mąż patrzy na żonę, a żona patrzy na męża, muszą pamiętać, że mają szczęście! Że mają szczęście, iż mogą na siebie patrzeć, być blisko, na wyciągnięcie ręki. W ich sercach musi być pewność miłości tego drugiego, nie mogą trwać w ciągłym lęku i drżeć ze strachu przed rozłąką.

Ale jednocześnie pewność jutra z ukochaną osobą nie może otworzyć im drzwi do poniżania, upokarzania, mówienia wszystkiego, co tylko przychodzi do głowy. W miłości małżeńskiej wystarczy nieopatrzne słowo, niestaranny gest, aby zranić. Ale to nie koniec świata!

Choć powinno nami wstrząsnąć, że zadaliśmy ból, że kochamy za mało, że przyzwyczailiśmy się do pewności tego, że jesteśmy kochani - to nie koniec świata! Miłość zawsze pozwoli zacząć jeszcze raz od początku. Ta szara, małżeńska, codzienna miłość zawsze na to powinna pozwolić.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto

wartosciowa książka do wspólnej lektury wraz z małżonkiem ;)

autor opinii: karolina

Książkę oceniam bardzo pozytywnie. Jest napisana dobrze, są w niej bardzo mądre stwierdzenia i przykłady, jak należy trwać w małżeństwie i co to jest małżeństwo. Bardzo polecam, szczególnie małżonkom, który wspólne życie trochę zbacza w innym kierunku, a pragnęliby te relacje naprawić.

autor opinii: Paweł Krupa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Bratni Zew
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7485-227-2

Zobacz również

Wasze małżeństwo to wiele więcej niż myślisz
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...