BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa

Ocena:
(36 opinii)
Książki o małżeństwie? Przeczytałem chyba już wszystkie. Ta jest najlepsza – konkretne rady bez owijania w bawełnę, a do tego można się pośmiać. To pierwsza książka o tematyce małżeńskiej, która oddaje sprawiedliwość mężczyznom i ma wyzwalający wpływ na kobiety.

David Murrow, autor książki „Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła”

Dzięki zabawnym, praktycznym i szczerym radom Marka Gungora życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Autor z niezwykłą jasnością pokazuje przyczyny najczęstszych problemów w małżeństwie i proponuje praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Dobra wiadomość jest taka, że typowe problemy małżeńskie można rozwiązać dość łatwo, o ile małżonkowie są gotowi przyjrzeć się swojemu małżeństwu.

Tytuł mówi o śmiechu, ponieważ autor używa wiele zabawnych anegdot i porównań. Jego wykłady na żywo przypominają raczej występ komika niż sesję z psychologiem rodzinnym, a mimo to dziesiątki tysięcy ludzi zaświadcza, że usłyszane treści zainspirowały do pozytywnej zmiany, a nawet ocaliły ich małżeństwo.

Jeśli chcemy rozwiązać istotne problemy w swoim związku, musimy być gotowi zacząć myśleć inaczej i ta książka z powodzeniem ci w tym pomoże. Jedne pomysły podekscytują cię, inne – zszokują. Przeczytaj. Pomyśl. Zastanów się. Miej odwagę przenieść swoje małżeństwo na następny, lepszy poziom.

Czytając tę książkę, będziesz się doskonale bawić, wiele się nauczysz i dowiesz się, jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w swoim małżeństwie.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (36 opinii)Napisz swoją opinię

Książka dla młodych małżeństw

Książka porusza problemy z jakimi spotykają się młode małżeństwa w momencie kryzysu. Lektura tej książki może pomóc w rozwiązaniu trudnych problemów i ocalić związek . Pod warunkiem, że małżonkowie zechcą przeczytać i z zawartych tam rad skorzystać. Nie mogę dać potrzebującym ryby ale daję wędkę w postaci książki , która jest upominkiem z okazji ślubu. Dobrze by było aby każda młoda para mogła otrzymac taki upominek slubny.

autor opinii: Wladysław

O małżeństwo ZAWSZE jest sens dbać i walczyć o nie - zawsze z Bogiem jako najlepszym Przyjacielem Małżeństwa (jest ono przecież Jego darem). W obliczu przetaczającej się fali rozwodów i rozpadu wielu rodzin, trzeba uczepić się z całą mocą Nieba. A teraz słowo o książce: warto podczas lektury "Więcej śmiechu.." mieć świadomość, że perspektywa autora na niektóre zagadnienia różni się od katolickiej (np. akceptacja rozwodu z tytułu zdrady). Nie ze wszystkim się zgadzam z Markiem, ale z tym jednym na pewno: „Małżeństwo jest procesem, nie produktem”. Życzę łaski wytrwałości aż do końca wszystkim małżonkom.

autor opinii: Czytelniczka

Polecam

Wartosciowa książka warta polecenia

autor opinii: Urszula Kluba

Świetna książka, jak najbardziej polecam.

Super prezent

Kupiłam tą książkę mojemu mężowi na 4 rocznicę ślubu :D a tak naprawdę kupiłam ją dla naszego małżeństwa, nie tylko dla niego. To był naprawdę strzał w dziesiątkę. Mimo wielu przeczytanych książek na temat relacji, komunikacji itp. itd. ta pozycja wniosła wyjątkową świeżość. Książka jest napisana lekkim językiem, szybko się ją czyta i nawet wciąga mimo, że nie ma fabuły :P Autor bez ogródek nazywa sprawy po imieniu zręcznie korzystając z humoru i wielu przykładów z życia. Polecam każdemu małżeństwu z czystym sercem :)

autor opinii: Asia

Świetna, polecam każdemu.

Warto przeczytać tę książkę zarówno przed ślubem jak i po wielu latach małżeństwa. Na pewno nie będzie to czas stracony. Polecam.

autor opinii: Maria Wilk

najlepsza z najlepszych

Przeczytałam wiele podręczników na temat rozwiązywania problemów w małżeństwie , jest to najlepszy poradnik jaki przeczytałam, autor w sposób humorystyczny i bardzo konkretny przedstawia róznice w funkcjonowaniu kobiety i męzczyzny. Gdyby wszystkie małzenstwa przeczytały te ksiązkę i zastosowały proonowane przez autora rozwiazania,-nie byłoby rozwodow. Najlepsza z najlepszych!

autor opinii: Lucyna Swieboda

Śmiech a małżeństwo

Po wielu latach doświadczeń życiowych, w tym małżeńskich, książkę tę najpierw przeczytałem sam, potem czytaliśmy ją wspólnie. Oprócz życzliwego uśmiechu, liczne autora spostrzeżenia stały się przyczynkiem do pięknych, długich, twórczych i ożywionych dyskusji. I do wyciągnięcia pięknych wniosków, które wcielamy w życie - często na zasadzie - a pamiętasz, co było napisane w książce? Wtedy najczęściej odpowiedzią jest wspaniały, pełen wzajemnej życzliwości UŚMIECH. Ogólne - wspaniała lektura, godna polecenia. A propos, zakupiliśmy drugi egzemplarz, który stał się prezentem dla Rodziców (ok. 80 letnich) - podziękowali za ten prezencik, po przeczytaniu, pełnym rodzicielskiego ciepła, życzliwy uśmiechem.

autor opinii: Zbigniew Kamiński

polecam

polecam

autor opinii: Caban Zbigniew

Polecam

Bardzo ciekawa książka. Polecam wszystkim małżeństwom bez względu na wiek i staż.

autor opinii: Anna Domańska

To nie przypadek,to wybór.

Mam pomysl...ocale niejedno małżeństwo ofiarując jako prezent na różne okazje moim bliskim i znajomym w Polsce....niech ufają, Cieszą, się ze uratowali ,odmienli swoje małżeństwa,nie tak jaK moje,......mowili inni. młoda jesteś,rozejdz się dasz rade i...co z tego wyszło.Samotna 29 mama z dzieckiem 5 letnim...nagły przedwczesny zgon ojca,choroba wypadek mamy i ja Samotna..dużo by pisać oj dużo... Szczęśliwa nie jestem po wdowienstwie w drugim małżeństwie..ciężkiej pracy na obczyźnie, oddaleniu od bliskich, i za mu szkaniu z z mężczyzna na obczyźnie.. Zał mi mojego życia... Wierze Bóg mnie obdarza Doświadczeniami.. Ja wierze w Miłosierdzia.. Dziękuje Duchowi Św. Ze jest przy mnie.

autor opinii: Barbara Klinota

Gungor

Lekko z humorem o serio poważnych sprawach. Polecam małżonkom!

autor opinii: Anna S.

Lektura obiwiązkowa!

Szkoda, że nie uczą o tym w szkole. Moje dzieci usłyszą o tym na pewno w domu. Narzeczeni powinni usłyszeć w kościele. Pewne treści można przekazać na lekcjach wychowawczych. Gdyby wszyscy Polacy skorzystali z doświadczeń Marka Gungora mielibyśmy szczesliwsze społeczeństwo.

autor opinii: Małgorzata Świłpa

super

szkoda że nie było takich książek przed moim małżeństwem ;) fantastycznie napisana uduchowiona i konkretna nie spotkałam się z podobna pozycja na rynku polskim gorąco polecam wszystkim małżonkom i chetnym do mariażu

autor opinii: Barbara

Więcej śmiechu dla dobra malzenstwa

Dawno nie czytałam tak dobrej książki - polecam ją wszystkim małżeństwom bez względu na staż , ale samotne osoby rowniez z przyjemnością ją przeczytają. W humorystyczny sposób ukazane jest życie małżeńskie - naprawdę każdy odnajdzie tam cząstkę siebie . Znakomity prezent 😀 moje koleżanki czekają w kolejce , aby ją przeczytać . Wszystko po to byśmy rozumieli nasze zachowania, ale przede wszystkim by polepszać relacje partnerskie.

autor opinii: Gabriela Rumińska

Pozytywna

Żonie bardzo się podobała

autor opinii: Zbyszek M.

POZYTYWNA

Książka wspaniała, bardzo fajnie się ja czyta. Dużo ciekawostek, które już wykorzystuję w mojej pracy:) Gorąco polecam wszystkim będącym w związkach małżeńskich i nie tylko...

"Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa"

Książka świetnie napisana, z poczuciem humoru i przykładami z własnego życia i dystansem do siebie samego. Mądre rady podane w pigułce i godne refleksji, odnoszące się do wspólnego życia kobiety i mężczyzny. Przybliża świat męski i żeński i serdecznie poucza,,,,,, Czyta się super i odkrywa własne błędy w interpretowaniu niektórych zachowań płci przeciwnej. Ciepła i mądra książka. Dostałam ją na prezent i gorąco polecam.

autor opinii: Violetta Strzałkowska

Bardzo dobra książka dla młodych małżeństw i nie tylko

autor opinii: jacek

nie prześmiewcza

myślałam że podczas czytania tej książki uśmieję się nie raz, jak zapowiada nazwa, ale nie. może to ja nie mam poczucia humoru, ale autor ciekawie pisze, i nie raz chciało mi się machnąć książką przed nosem męża, nie raz zastanawiałam się jak przełożyć czasem niełatwe słowa autora na język osób którzy wokół przechodzą rozterki w małżeństwie. uważam że warto poczytać sobie tą książkę, bo nie jeden fakt z istoty męskiego postrzegania świata był dla mnie zaskakujący. jedyny mankament książki - autor nie pisze o realiach polskich, więc niektóre sytuacje u nas mogą wyglądać inaczej.

autor opinii: Wiola

Estera

Jest to pozycja najlepsza z dotychczas przeczytanych. Uważam, że każda młoda para powinna otrzymać te książkę w prezencie ślubnym, a najlepiej już we wczesnym okresie narzeczeństwa.Treść książki mówi że na wszystko trzeba zapracować na dobre małżeństwo także.Czasem jest to bardzo ciężka i mozolna praca, ale jej owoce są fascynujące.Moje małżeństwo jest po 34 latach na etapie rozkładu Wierzę że do tego ostatecznie nie dojdzie. Walczę o nie już siedem lat. Gdybym przeczytała tę książkę dużo wcześniej wielu nieporozumień moglibyśmy uniknąć. Mimo tego nie tracę nadziei, zwłaszcza że teraz jestem o wiele bogatsza w profesjonalną wiedzę na temat radzenia sobie z problemami małżeńskimi. Bardzo dziękują autorowi za napisanie tej wspaniałej książki oraz Państwu za jej prezentację Pozdrawiam serdecznie Z Panem Bogiem

autor opinii: Teresa Adamczyk

gorąco polecam

Według mnie śmieszna tylko trochę, natomiast bardzo, bardzo mądra. Mimo że jestem mężatką od 26 lat i wiele prawd, opinii, sposobów postępowania zawartych w książce jest mi znanych, to jednak dużo rzeczy było nowych, wręcz odkrywczych. Po jednokrotnym przeczytaniu zaczęłam czytać "na wyrywki". Uważam, że ja sama i moje małżeństwo z pewnością skorzysta z treści zawartych w tej książce. Szkoda, że nie czytałam jej dwadzieścia parę lat temu... Zamierzam nakłonić swoje dorosłe dzieci do przeczytania.

autor opinii: Ewa

Pięknie napisana książka polecam

Wiele modrości życiowych.Wytłumaczonych w prosty dostępny sposób.

autor opinii: Zosia Waszkiewwicz

Świetna książka! Polecam!

autor opinii: Maciek

Dobra i konkretna

Po przeczytaniu ksiazki polecam ,poniewaz jest rzeczowa, momentami tylko śmieszna i co wazne obala pewien powtarzany mit dopasowania i "romantycznej" milosci ( dla chcących odsylam do lektury)

autor opinii: Lucyna

lektura obowiązkowa

To powinna być lektura obowiązkowa dla młodych małżeństw, szczerze polecam. Prowadzący kursy przedmałżeńskie powinni ją wziąć pod uwagę.

autor opinii: TERESA FURMAN

książka naprawdę bardzo dobra, powinni przeczytać wszyscy małżonkowie

autor opinii: Hanna Dzirba

Super!

Bez wątpienia każde małżeństwo powinno mieć tę książkę w swojej biblioteczce w domu!

Więcej takich książek

Książka jest bardzo ciekawa czyta się jak jednym tchem. Gorąco polecam młodym małżeństwom i tym z długim stażem.

autor opinii: Elżbieta Mleczko

gorąco polecam

Kupiłam na prezent, zaczęłam czytać, niestety miałam bardzo mało czasu i niewiele przeczytałam. Jednak książka tak bardzo mi się spodobała, że niedawno zamówiłam dwie kolejne - jedną dla siebie, a drugą na prezent dla przyjaciółki. Jak tylko przeczytam, napiszę więcej.

autor opinii: Ewa

Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa

Książka super polecam

autor opinii: MMA

Żal, że tak późno

Taką książkę powinno się czytać na początku małżeństwa a nie jak w moim przypadku po 30 latach. Wiele wskazówek było mi znanych; przez lata dochodziłam do tych samych wniosków. Są tez takie całkiem odkrywcze, pomagają zrozumieć współmałżonka. Książkę czyta się bardzo dobrze; napisana prostym językiem, dowcipnie, ale najważniejsze przez praktyka.

autor opinii: Teresa Kulicka

Genialna!

Tego powinni w szkolach uczyć, a na pewno na kursach przedmałżeńskich, byloby o wiele mniej rozwodów. Po przeczytaniu książki, można zaczynać wszystko od nowa, i budować zwiazek ze świadomością, że kobieta i mężczyzna zupełnie inaczej widzą pewne rzeczy, czego innego potrzebują, bo tak są skonstruowani i nikt tego nie zmieni, koniec kropka. Bardzo polecam, bo taka akcja zwrotna w dotychczasowym widzimisię, a także uświadomieniu sobie, że może jednak nie mam racji, może być deską ratunkową dla związku.

autor opinii: Agnieszka M.

Polecam

Świetna książka. Polecam. To działa!

autor opinii: Agnieszka

Polecam to za mało

Książka napisana bardzo łatwym i przyjemnym językiem, ale jednocześnie o bardzo ważnych sprawach. Czasami jako kobieta miałam wrażenie, że autor staje bardziej po stronie mężczyzn, ale po prostu obala wiele złudzeń jakimi jesteśmy karmione. A rozdział o tym czego pragną kobiety powinna przeczytać każda kobieta (bo autor genialnie sprecyzował to co my czujemy, ale nie potrafimy tego nazwać). Polecam to na prawdę za mało.

autor opinii: E. C

rewelacyjna!

To jeden z najlepszych poradników, jakie czytałam! Przede wszystkim zmienia myślenie, pozwala inaczej spojrzeć na współmałżonka i spuścić z siebie niepotrzebne ciśnienie :) Autor mówi prosto z mostu (zwłaszcza o sprawach związanych z seksem). Polecam bardzo bardzo

autor opinii: K.S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2016
ISBN: 978-83-7829-203-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
35.99 zł
26.99 zł
Oszczędzasz 9.00 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...