BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Większa od obrazu. Myśli o Matce Bożej Częstochowskiej

Jeśli zastanawiasz się, czym jest cudowny obraz jasnogórski i dlaczego jest on cudowny - książka "Większa od obrazu" jest właśnie dla Ciebie!

Dla mnie jest on piękniejszy od Matki Bożej w Tuchowie z różą w ręku, Matki Bożej Piekarskiej, Matki Bożej z pękiem strzał z ulicy Świętojańskiej w Warszawie. Ale różne są kryteria piękna. Czy dlatego jest cudowny, że działa cuda? On sam jest po prostu Bożym cudem. To jest dar łaski Bożej skarb, znak widzialny niewidzialnej łaski Boga, przed którym trzeba tylko uklęknąć i doświadczyć jej działania, tego, że Bóg wybrał takie właśnie narzędzie łaski. Ks. Jan Twardowski

Książka "Większa od obrazu" to wybór wierszy i rozważań ks. Jana Twardowskiego poświęconych jednemu z najważniejszych wizerunków maryjnych Matce Bożej Częstochowskiej.

Jak przekonuje ks. Twardowski, obraz Matki Bożej Częstochowskiej jest znakiem naszej wiary. Jest znakiem Bożej łaski. A dla niego samego staje się pretekstem do rozważań o naszej polskiej pobożności, o kondycji całego naszego narodu, a przede wszystkim o spotkaniu człowieka z Bogiem, przez Maryję.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 104
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Wydanie: 2019
ISBN: 9788380653153

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Większa od obrazu. Myśli o Matce Bożej Częstochowskiej
20.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...