BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wierzyć, kochać, żyć nadzieją dzień za dniem

Po raz kolejny Alessandro Pronzato zaskakuje nas książką niezwykłą, "świeżą", poruszającą, której nie można przeczytać, pozostając obojętnym na zawartą w niej treść.

"Wierzyć, kochać, żyć nadzieją", to teksty rozważań na każdy dzień roku, które – czytane codziennie – budzą czytelnika z letargu; jednak witalność, którą mu ofiarowują, jest równoznaczna ze skruchą i z rachunkiem sumienia; pocieszenie w nich zawarte jest skuteczne, ponieważ nie jest powierzchowne, ale bogate w zaczyn i drogowskazy ku nowym drogom, ku horyzontom, które nie były rozważane nigdy wcześniej.

Pronzato przekazuje zawsze rzeczy nadzwyczajnie pobudzające. Przed zaśnięciem albo przed wstaniem z łóżka jedna ze stron tej książki może stać się dla nas haustem życia, powietrza, błyskiem światła, których brak jest powodem bezsennych i mrocznych nocy oraz nerwowych i trudnych dni. Każda strona jest jak życiodajny oddech chroniący przed zaduszeniem się od ogólnego zdewaluowania wartości, jest jak błysk światła, który wzbogaca kolorami naszą, przepełnioną trudami, codzienność, aby nie stała się szara jak konformizm, który się wokół nas zacieśnia.

Książka pomaga w codziennej wędrówce przez życie. Nie sugeruje drobnych kroczków, ale dynamiczną karierę, by nie zaprzepaścić nigdy spotkania z życiem.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 464
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2004
ISBN: 83-89289-52-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Wierzyć, kochać, żyć nadzieją dzień za dniem
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...