BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Więzienie, które można otworzyć

Książka jest przewodnikiem dla osób zatroskanych problemem alkoholizmu. Przeznaczona jest nie tylko dla specjalistów, ale przede wszystkim dla tych, którzy zetknęli się z osobami uzależnionymi lub zmagają się z nimi na co dzień (gdyż często nieświadomie padają ich ofiarą).

Można w niej znależć odpwiedzi na wiele pytań dotyczących choroby, chociażby takie podstawowe - kto jest alkoholikiem? ile trzeba wypić, by się uzależnić?

Dzięki niej poznamy mechanizmy działania osoby uzależnionej (przydatne nie tylko w chorobie alkoholowej), co pozwoli nam lepiej ją zrozumieć.

Celem tego przewodnika jest przywrócenie każdemu wiary w siebie, aby mógł pomyślnie wykonać pierwsze kroki w stronę uzależnionego.

Autor wyjaśnia, jak rozpoznać uzależnenie, a następnie jak wejść w porozumienie z osobami uzależnionymi, i jak dotrzeć pod maski, które uformowało cierpienie.

Klucze do porozumienia są różne, zależnie od tego do kogo chce się dotrzeć: do uzależnionego od alkoholu, który wciąż pije, do osoby, która wyszła z nałogu czy też do zagrożonego alkoholizmem przez nadmierne picie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 148
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2013
ISBN: 978-83-89282-57-6

Zobacz również

Więzienie, które można otworzyć
22.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...