BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków

autor: Ken Canfield
Ocena:
(1 opinii)

Straciłeś kontakt z córką? Syn przestał Cię słuchać? Czujesz, że jako rodzic ponosisz porażkę? To musi być okres dojrzewania - czas próby i zmian dla każdego ojca.

Dzięki tej książce dowiesz się, że wszystko, co dzieje się wokół jest... normalne. Na tym etapie życia dzieci szybko zmieniają się w dorosłych. Jednak czas dojrzewania wcale nie musi kończyć się katastrofą. Ty na pewno sobie poradzisz!

Jak zatem rozmawiać z nastolatkami? Co można kontrolować, a czego się nie da? Jak pomóc dzieciom ominąć życiowe rafy i cieszyć się czasem wspaniałych zmian? Odpowiedzi znajdziesz w kolejnej książce z serii "Przygoda bycia ojcem".

Zobacz tę książkę także w wersji audio (na płycie CD).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

dobra książka

Dobra książka dla ojców nastolatków. Kupiłam dla męża wraz z książką dla ojców przedszkolaków, bo mamy synów w tym i w tym wieku. Obie książki mogą być dla tatusiów bardzo pomocne. Oczywiście, jeżeli zależy im na kontakcie z dzieckiem. Albo, jeżeli nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo są potrzebni swoim dzieciom. Książka dla ojców nastolatków uprzedza o trudnościach, jakie mogą pojawić się w tym wieku i wskazuje, jak postępować z nastolatkiem.

autor opinii: Justyna Truskolaska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 88
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 978-83-7424-914-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...