BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane modlitwy

Ocena:
(4 opinii)

Zaprzyjaźniony z aniołami Ojciec Pio w taki sposób zachęcał do relacji z Aniołem Stróżem swoje duchowe córki: Anioł Stróż jest oświecony, tak że zna wszystkie nasze potrzeby, jest pełen dobroci, więc pragnie im zaradzić i ma moc wprowadzić w czyn dobrą wolę, jaką wobec nas żywi. W chwilach, kiedy czujemy się bardzo samotni i opuszczeni, nie narzekajmy, że nie ma żadnej duszy, której moglibyśmy powierzyć swoje troski. Pamiętajmy o tym niewidzialnym towarzyszu, zawsze gotowym, żeby nas słuchać i pocieszyć.

Książeczka zawiera różne modlitwy do Anioła Stróża. Z pewnością ułatwi nam przyjaźń z własnym Aniołem Stróżem oraz nauczy nas wraz z Nim wielbić Stwórcę, żyć ku Jego chwale i rozgłaszać prawdę Jego zbawienia. Wśród zamieszczonych modlitw na szczególną uwagę zasługują: Koronka do Anioła Stróża, Nowenna do Anioła Stróża, a także znajdujące się na końcu książeczki modlitwy do aniołów w różnych potrzebach.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Dobre ksiazki .Dobra dostawa.

autor opinii: Janusz Biela

Uwielbiam

Jak najbardziej polecam ze wszystkich książek które zakupiłam Więcej nie zdradzę

autor opinii: Anna Schiffer

Anioł Stróż

Wybrane modlitwy, nowenny do naszych Aniołów. Zawsze należy o Nich pamiętać i modlić się do Nich równie często jak do Boga. Polecam ze względu na mało znane modlitwy, które tam są zamieszczone a mające wielką moc!

autor opinii: Daria Michalak

Z Aniołem Stróżem

Ta mała książeczka trafiła prosto do mojego serca. Odnalazłam w niej to czego szukałam. Krótkie proste modlitwy, które dzięki formatowi samego modlitewnika towarzyszą mi zawsze i wszędzie. Książeczka jest dla mnie wsparciem każdego dnia.

autor opinii: Aleksandra Wiśniewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 978-83-7797-076-8

Zobacz również

Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane modlitwy
5.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...