BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Z Bogiem przez życie. Modlitewnik dla młodzieży

Ocena:
(1 opinii)

Modlitewnik dla młodzieży "Z Bogiem przez życie" chce pomóc młodemu człowiekowi w świadomym przeżywaniu modlitwy liturgicznej, jak również w prowadzeniu indywidualnego dialogu z Bogiem poprzez oparte na Ewangelii rozważania na każdy dzień miesiąca.

Służyć będzie także wskazaniami, jak przygotować się do życia sakramentalnego, szczególnie do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz pomoże w przygotowaniu się do życia w małżeństwie i rodzinie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ukochany modlitewnik

Jestem młodą kobietą (26 l.), z tego modlitewnika korzystam już od czasu, kiedy rozpoczynałam studia. Podoba mi się w nim jego kompleksowość: - zbiór porannych i wieczornych modlitw na cały tydzień - modlitwy w różnych potrzebach, m.in. "O dobrego męża" (ważne dla mnie :-) - zbiór wiadomości katechizmowych w formie pytań i odpowiedzi egzaminacyjnych (cenne dla przygotowujących się do bierzmowania i wszystkich chcących uzupełnić/poszerzyć swoją wiedzę o Bogu i wierze :-) - rozmyślania biblijne na każdy dzień miesiąca - różne wersje rozważań różańcowych - litanie - obszerny zbiór kościelnych pieśni (przydaje się to zwłaszcza w kościołach bez systemu audiowizualnego :-) Modlitewnik zawiera wskazania, jak przygotować się do życia sakramentalnego, szczególnie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz pomaga w przygotowaniu się do życia w małżeństwie i rodzinie. Korzystam z niego każdego dnia, zabieram go na wyjazd, a teraz podarowałam go w prezencie urodzinowym mojemu Chłopakowi. <3

autor opinii: Marlena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2015
ISBN: 978-83-7031-935-9

Zobacz również

Z Bogiem przez życie. Modlitewnik dla młodzieży
11.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...