BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zaczynaj od dlaczego

Ocena:
(1 opinii)

Zrób to inaczej niż inni!

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, CZYM różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować, DLACZEGO robią to, co robią.

DLACZEGO nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. DLACZEGO jest tym, co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie.

Otwórz tę książkę i odnajdź samą kwintesencję inspiracji. Przewróć kilka stron i poznaj prosty wzór, sposób myślenia, działania i komunikowania się, dzięki któremu przywódcy są w stanie skutecznie zainspirować swoje otoczenie.

Wczytaj się w historie Martina Luthera Kinga juniora czy Steve’a Jobsa i przekonaj się, że wszyscy liderzy, którzy kogokolwiek inspirują, myślą, działają i komunikują się z innymi z pominięciem ogólnodostępnych schematów.

Każdy z nas może zdobyć tę umiejętność. Przy odrobinie dyscypliny każdy lider lub organizacja mogą skutecznie oddziaływać na innych.

Przeczytaj wszystkie porywające opowieści i naucz się być skutecznym przywódcą. Przyciągnij do siebie ludzi i trwale zmień oblicze biznesu. Poznaj siłę DLACZEGO!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Przypomnij sobie DLACZEGO prowadzisz biznes

Bardzo dobra pozycja -dal tych którzy prowadza już długo biznes i zapomnieli DLACZEGO go prowadzą ???????????? Powrot do biznesowych Korzeni

autor opinii: Dariusz Kowalski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: Helion
Wydanie: Gliwice 2013
ISBN: 978-83-246-5343-0

Zobacz również

Zaczynaj od dlaczego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...