BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne

autor: Scott Hahn
Ocena:
(1 opinii)

Czasami czujemy, że dotarliśmy do ściany. Czasami okazuje się, że uderzyliśmy o ścianę z wielką prędkością – i niestety zostawiliśmy nasz hełm ochronny w domu. Kiedy tak się dzieje, coś w głębi naszej istoty woła: Nie stój tak! Zrób coś!

Bóg posyła nas do pracy w świecie, w którym jest wiele rzeczy do zrobienia. Bycie katolikiem oznacza, że nie można nigdy powiedzieć, że nie pozostaje nam nic do zrobienia.

Od dziesięcioleci ludzie nie będący katolikami, a nawet niektórzy zdezorientowani katolicy kwestionują liczne wierzenia, a szczególnie akty pobożności Kościoła katolickiego.

Scott Hahn odnosi się do tych problemów, dostarczając nam kryształowo czystych argumentów na rzecz tradycyjnych praktyk Kościoła. Jego własna formacja, jako człowieka nawróconego na katolicyzm, czyni z niego idealną osobę predestynowaną do napisania tej książki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

"Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne"

Jestem bardzo zadowolona z zakupionej książki, przesyłka nadeszła szybko a karteczka z życzeniami miłej lektury była miłą niespodzianką:) Bardzo dziękuję i jestem pewna, że jeszcze nie raz będę zaglądać do Klubu Książki Tolle:)

autor opinii: Małgorzata Suryjak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 314
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7516-425-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Znaki życia. 40 zwyczajów katolickich i ich korzenie biblijne
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...