BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Znalazłam Krzyż Chrystusa. Opowieść o św. Helenie cesarzowej Imperium Rzymskiego

Ocena:
(2 opinii)

Opowieść o życiu matki Cesarza Konstantyna Wielkiego ukazana na tle historii świata i młodego Kościoła. Książka ta opowiada dzieje kobiety ambitnej, pragnącej samospełnienia, lubiącej ryzyko. Mimo, że dostąpiła największych zaszczytów, coś pchało ją dalej. To Bóg wlewał w jej serce najszlachetniejsze pragnienie. Wybrał ją, aby odkryła dla świata święte drzewo Krzyża.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książkę tą kupiłam bo byliście Państwo jedynymi u których znalazłam " coś" o Św. Helenie. Tak bardzo żałuję że nie ma wyboru pozycji książkowych o tak ważnych świętych. To był upominek ( na później ) z okazji Chrztu naszej małej Helenki. Szkoda że nie znalazłam coś bardziej kolorowego i przystępnego dla dzieci. Pozdrawiam. Życzę wytrwałości pomimo wypierania książek, albumów przez internet. Wszystkiego dobrego!

autor opinii: Adela Szramkowska

Wartościowa kasiążka!

Wspaniała książka tak, jak wspaniały i szlachetny Jej autor - Pan Jerzy Szklarewicz. Już sam tytuł książki mógł by być zachętą do jej przeczytania. Subtelny i delikatny styl pisania. Polecam.

autor opinii: Maria Ewa Pyzik

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 344
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2009
ISBN: 978-83-7031-690-7

Zobacz również

Znalazłam Krzyż Chrystusa. Opowieść o św. Helenie cesarzowej Imperium Rzymskiego
31.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...