BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zostawiwszy wszystko, znalazłem szczęście. Listy o powołaniu

Ocena:
(6 opinii)

Książka zawiera zbiór listów, które młodzi ludzie pisali do ojców pijarów na przestrzeni kilku lat; stawiali w nich bardzo konkretne pytania dotyczące powołania, zwłaszcza powołania do życia zakonnego. Czytelnik znajdzie w niej wiele osobistych przemyśleń, świadectw i wątpliwości młodych chrześcijan, a także wskazówek i odpowiedzi udzielonych im przez duszpasterzy- zakonników.

Korespondencja ta może okazać się pomocna także dla innych osób, które chciałyby wstąpić na drogę życia zakonnego czy kapłańskiego, ale zmagają się z licznymi wątpliwościami. Ponadto świadczy ona o tym, że i dzisiaj Chrystus zaprasza do pójścia za Nim. Możesz być pewien, że głos, który słyszysz w swym sercu, nie jest złudzeniem. Wiele osób skorzystało z propozycji Jezusa — i są szczęśliwi. Warto skorzystać z ich doświadczenia.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

polecam!

daje do myślenia i pomaga znaleźć odpowiedzi

autor opinii: Michał

to książka o Tobie

Książka-świadectwo dla wszystkich szukających tej jedynej drogi. W każdym liście można odnależć cząstkę siebie. Poważne potraktowanie każdego listu, każdego problemu i wyczerpujące niosące pomoc odpowiedzi ojców Pijarów.

autor opinii: Sebastian Ch.

polecam!

Bardzo ciekawa książka. Każda wątpliwość i każde pytanie traktowane są poważnie i ze zrozumieniem. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka swojego powołania (w kapłaństwie - ale chyba nie tylko).

Opinia o książce

Książka bardzo ciekawa, znalazłem w niej wiele przykładów pasujących do mojej osoby. Polecam osobą. która jak Ja szukają odpowiedzi na nurtujące je pytania.

autor opinii: Rafał Michla

Dla zastanawiających się

Polecam książkę wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem drogi zakonnej/kapłańskiej w swoim życiu. Warto zaznaczyć, że w książce odpowiadają zakonnicy - pijarzy, w związku z czym pytania w głównej mierze pochodzą od chłopców.

autor opinii: Aleksandra Bieniak

rewelacja ....

Bardzo dziękuję za tę książkę. Pomogła mi ona odnaleźć w moim życiu właściwą drogę. Dziękuję drogim Ojcom Pijarom. Jak zawsze stanęli na wysokości zadania.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 204
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7482-295-4

Zobacz również

Zostawiwszy wszystko, znalazłem szczęście. Listy o powołaniu
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...