BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zranione różą. Świadectwo życia i śmierci dziewięciu stygmatyczek

Stygmaty już od lat fascynują zarówno ludzi głęboko wierzących, jak i poszukiwaczy wszelkich zjawisk nadprzyrodzonych.

Ta książka pomoże Ci odkryć życie dziewięciu szczególnych stygmatyczek, które zmarły, mając 33 lata. Wśród nich jest św. Katarzyna ze Sieny, św. Maria Baouardy (Małej Arabki), św. Dina Belanger czy św. Faustyna Kowalska.

Dzięki temu poznasz ich życie z zupełnie innej perspektywy - samego Jezusa. To wszystko dzięki odniesieniu ich losów do wydarzeń z życia Chrystusa – zaczynając od lat młodzieńczych spędzonych w Nazarecie, gdy Boży Syn pozostawał w ukryciu, przez czas nauczania i czynienia cudów, aż po moment śmierci w 33. roku życia.

To zadziwiające podobieństwo pomaga zrozumieć niezwykłe zjawisko stygmatów w oparciu przede wszystkim o przekaz biblijny i teologię, a także psychologię i medycynę.

Poznając życie i przesłanie tych szczególnych stygmatyczek, dotykamy zarówno tajemnicy powołania chrześcijan do współuczestnictwa w męce Chrystusa, jak i prawdy na temat sensu dziewictwa, poświęcenia, cierpienia i konieczności zmagania się z pokusami oraz własnymi słabościami. Opowieść o „zranionych różą”, choć stroni od taniej sensacji, zadziwia, porusza i inspiruje, dając każdemu czytelnikowi szansę na niezwykle osobiste spotkanie z rzeczywistością, do której pochłoniętym codzienną bieganiną ludziom trudno choćby się zbliżyć.

Damian Dorn – z wykształcenia filozof, z zawodu nauczyciel języka angielskiego. Jego zainteresowania dotyczą styku filozofii, mistyki, teologii i nauki. Publikował w miesięczniku „Egzorcysta”. Żonaty, ojciec dwójki dzieci, mieszka w Lublinie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 356
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: 2018
ISBN: 9788374828864

Zobacz również

Zranione różą. Świadectwo życia i śmierci dziewięciu stygmatyczek
33.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...