BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2013

Praca zbiorowa
Ocena:
(3 opinii)

Jedna z pierwszych tego typu książek na rynku wydawniczym - przygotowana przez Misjonarzy Krwi Chrystusa - zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień 2013 roku.

Może ona służyć jako pomoc w codziennej, osobistej modlitwie Słowem Bożym.

Może też być pięknym prezentem, zachęcającym kogoś innego do podjęcia pogłębionej modlitwy w obecności Pana, do wsłuchiwania się w Jego głos, do odczytywania Jego woli.

Bogactwem tych rozważań jest fakt, że nie mają one jednego tylko autora, lecz wielu, tak różnych od siebie. W ten sposób każdy ma możliwość rozważania tekstów biblijnych w różnych aspektach i z różnej perspektywy. Można więc będzie tu odnaleźć styl sobie bliski oraz inspirującą do przemyśleń inność podejścia do Słowa Bożego. O to zaś chodzi przede wszystkim, aby ukierunkować i zainspirować do dalszych, własnych poszukiwań.

Nie jest to zamknięty zbiór gotowych odpowiedzi, ale jedynie próba codziennych zamyśleń nad Słowami Boga. Są to Słowa natchnione, w których zawarte jest przesłanie, osobiście dla każdego z nas.

Książka ta pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Wartościowa książka

Bardzo polecam tę książkę. Drugi rok staram się poprzez czytanie rozważań zrozumieć Słowo Boże na podstawie swojego życia. Jest napisana bardzo fajnie i przyjemnie spędza się z nią dzień.

autor opinii: Marcin

Polecam

Szczególnie przydatna w medytacjach dla osób, którym ciężko jest zacząć spotkania ze Słowem Bożym. Polecam do codziennej lektury i rozważań. Autorzy zadają mnóstwo pytań odnośnie Ewangelii na dany dzień, co pozwala na dokładniejsze jej zrozumienie.

autor opinii: Małgorzata Chrostowska

Polecana dla każdego

Niniejsza książka jest bardzo dobrą książką na analizowanie każdego dnia z perspektywy swojego życia. Poraz kolejny będzie dobrze służyła.

autor opinii: Marcin

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 480
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 978-83-63459-04-8

Zobacz również

Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2013
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...