BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Życie po piciu

Ocena:
(1 opinii)

Tylu wciąż jest ludzi żywych. Żywych, ale poranionych. Kamil, Rafał, D., Adam i wielu innych to tacy właśnie ludzie. Bohaterowie tej opowieści. Borykający się z problemami uzależnienia od wielu lat.

Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu. Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą, jaką jest narkomania czy alkoholizm.

Książka Bosowskiej to wprowadzenie w trudne historie uzależnionych. Autorka, doświadczona psychoterapeutka, prowadzi nas przez ciemne korytarze ludzkich słabości. I pokazuje drogę ku światłu. Drogę pełną nadziei i zrozumienia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

przeczytajcie bo warto

czytałam różne książki o tej tematyce , sprawa alkoholizmu dotknęła moją rodzinę ja jestem jak to się mówi współuzależniona ,,,, książki kupuje i czytam razem z mężem trzeźwym alkoholikiem od 2 lat . Tak dobrej i wciągającej książki jak ta dawno nie czytałam choć mam ich naprawdę wiele teraz wiem ze nie mogę powiedzieć tylko 2 lat a..... Dzieki Ci BOŻE ZA KAZDY DZIEŃ I GODZINE TRZEŹWEGO ŻYCIA , KOCHANI PRZECZYTAJCIE TA KSIĄŻKE .POZDRAWIAM I ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI

autor opinii: ZONA TRZEZWEGO ALKOHOLIKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 142
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7767-195-5

Zobacz również

Życie po piciu
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...