BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Żyj mądrze

Poznaj 10 wskazówek, jakie daje Ci jeden z najpopularniejszych mistrzów duchowych

Wielu chrześcijan dzięki niemu odkryło już moc medytacji. Świętego Ignacego Loyolę uważają za najlepszego przewodnika po życiu duchowym.

Zebrał on swoje doświadczenia w dziesięciu krótkich maksymach, które już od wieków pomagają ludziom w nawiązaniu osobistej relacji z Bogiem.

O. Dariusz Michalski SJ stworzył dziesięć komentarzy w oparciu o te krótkie i konkretne wskazania świętego. To nic innego, niż drogowskaz, który ułatwia współczesnym ludziom wcielić w życie mądrości świętego Ignacego. Ponadto, pokazują one, że prawdziwą radość i spełnienie można odnaleźć tylko w Bogu.

Geniusz świętego Ignacego polega na nowym ujęciu prawd dotyczących życia duchowego w niezwykle trafnych sformułowaniach, które mogą pomóc w dokonaniu pewnych życiowych zmian, a także w zaakceptowaniu tego, czego zmienić nie można.

Dariusz Michalski SJ to rekolekcjonista, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, współpracownik Poradni Psychologiczno-Duchowej VINEA. Współpracuje ze Wspólnotą Życia Chrześcijańskiego (WŻCh).

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: 2018
ISBN: 9788327715401

Zobacz również

Żyj mądrze
19.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...