BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Święty Jan Paweł II. Żyje pośród nas

Myślą przewodnią publikacji są nauki Papieża i dziedzictwo, jakie pozostawił po swojej działalności publicznej i pisarskiej. Zdaje się, że wciąż żywa jest postać Jana Pawła II i z pewnością na zawsze pozostanie w każdym człowieku, żyjącym na przełomie wieków.

Książka jest niezwykłym zapisem owoców świadectwa życia świętego naszych czasów; oparta na wywiadach z osobami, które na swojej drodze życia spotkały Karola Wojtyłę, późniejszego Papieża.

Każda rozmowa stanowi osobny rozdział dotyczący m.in. jego życia, nauk oraz interpretacji jego nauczania, które w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne.

Każdy też z rozmówców odpowiada na różne pytania autora i dziennikarza książki, wszystkie jednak koncentrują się wokół Jana Pawła II jako człowieka, który zmienił świat; który zmienił oblicze tej ziemi nie tylko w wymiarze politycznym czy ekumenicznym, ale nade wszystko duchowym.

Nie brakuje w niej wątków o nauczanie papieskie, osobiste relacje i przygody bohaterów książki z Janem Pawłem II, a nawet śmiesznych anegdot czy scen z życia, które w rzeczywistości miały miejsce, a nie są znane.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Petrus
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7720-159-6

Zobacz również

Święty Jan Paweł II. Żyje pośród nas
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...