BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Tajemnice innego świata. Okultyzm, satanizm, parapsychologia

Bernard Bastian jest lekarzem i kapłanem. Mając szesnaście lat odkrył "dziwny i fascynujący świat okultyzmu i spirytyzmu". Wraz z kolegą, który go w ten świat wprowadził, przez trzy lata oddawał się takim praktykom, jak: telepatia, hipnoza, radiestezja i wywoływanie duchów. Na skutek tych doświadczeń opanowują go koszmary i lęki. Dopiero po spotkaniu z Chrystusem zdołał się z nich uwolnić i ponownie odnaleźć sens życia.

W książce Tajemnice innego świata Autor odpowiada na większość pytań, jakie sobie zadajemy na temat rzeczywistości istniejącej poza światem widzialnym.

Czerpiąc z własnego doświadczenia na tym polu oraz z bogactwa swej wiedzy medycznej, filozoficznej i teologicznej, jak i formacji duchowej, Bernard Bastion ukazuje historię owych zjawisk z "innego świata", podaje ich definicje, a przede wszystkim przedstawia kryteria pozwalające je rozpoznać i rozeznać. Jako człowiek żywej wiary, Autor porusza też takie tematy, jak: życie i śmierć, obecność zła w świecie, grzech, czyściec czy zmartwychwstanie ciał.

Książkę Tajemnice innego świata cechuje jasność przeprowadzonych analiz, toteż dla każdego, kto szuka prawdy, może ona być pomocna w rozeznaniu, co jest dla niego dobre, a co dobre nie jest.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Bernard Bastian
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 188
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788374820745
ISBN: 9788374820745
ID: 43060

Zobacz również

Tajemnice innego świata. Okultyzm, satanizm, parapsychologia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...