TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Kim Kiyosaki

żona znanego biznesmena oraz gospodyni domowa, autorka bestselleru “Bogata kobieta”.

Swoją karierę zaczęła od umowy z agencją reklamową w Honolulu. Prowadziła wówczas jeden z działów reklamy. Bardzo szybko zaczęła działalność na własną rękę. Po dwóch latach założyła własną firmę odzieżową i w bardzo szybkim tempie rozszerzyła działalność poprzez współpracę z firmami całego kraju.

W 1984 Kim wyszła za mąż za znanego biznesmena i autora wielu książek Roberta Kiyosaki. Wspólnie z mężem i Sharon Lechter założyła firmę Rich Dad promującą edukację finansową. Tworzą oni serię popularnych książek z serii “Bogaty ojciec. Biedny ojciec” (Rich Dad Poor Dad, 2002).

Przez wiele lat podróżowała po świecie i dzieliła się swoją wiedzą na temat inwestowania pieniędzy. Właśnie podczas takich wyjazdów dostrzegła potrzebę napisania książki skierowanej szczególnie do kobiet. Zauważyła, że mają one zupełnie odmienny od mężczyzn sposób postrzegania spraw finansowych. “Bogata kobieta” (Rich Woman, 2007) zawiera opis osobistych doświadczeń autorki dotyczących rozwijania kariery zawodowej. Uczy także podstaw marketingu i przedsiębiorczości. Kiyosaki jest przekonana, że dogłębna edukacja w zakresie finansów i inwestowania umożliwi osiągnięcie sukcesu w biznesie.

Zobacz książki, których autorem jest Kim Kiyosaki