TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Mariola Wołochowicz

małżeństwo ewangelizatorów prowadzących polski oddział Familly Life Mission (pol. Fundacja Misja Służby Rodzinie), autorzy poradników oraz tłumaczeń.

Są małżeństwem od 1982, mają troje dzieci. Od wielu lat angażują się w działalność na rzecz różnych form odnowy biblijnej i poradnictwa rodzinnego. Od 1992 prowadzą polski oddział FLM, międzynarodowej organizacji pracującej dla dobra rodziny, której początek wywodzi się z działalności doradczej oraz pisarskiej Ingrid i Waltera Trobischów.

Są autorami licznych publikacji: “Jak w pełni wykorzystywać Boży dar płciowości? – czyli – Seks po chrześcijańsku” (1996), współautorami “Zanim wybierzesz…” (1993) (przygotowanie do życia w rodzinie dla szkół średnich), “Jak wygrać małżeństwo?” (2004), “Jak wygrać te sprawy?” (2008), “Miłość niejedno ma imię” (2000), “Którędy do małżeństwa” (2000), “Skąd się biorą dzieci?” (2001), “...i nie zmarnować życia” (2001) oraz tłumaczeń z j. niemieckiego: Eberhard Mühlan “Prowadzenie przez Ducha Świętego. Jak rozpoznawać wolę Bożą w swoim życiu”, Ursula Marc “Nie tak jak u zbójców” (2001), “Nie tak, jak u zbójców… Rozmowa z Królem. Komentarz biblijny” (2000). Publicyści czasopism “Droga” i “Absolutnie Fantastyczne”.

Zobacz książki, których autorem jest Mariola Wołochowicz