TOP 50
TOP 50 - szczególnie polecamy!
KLIKNIJ i zobacz już teraz!
TOP 50
Książka tygodnia
Książka tygodnia Zdumiewający opiekun - okładka książki

Ks. prał. dr Jacek Plota - od 2001 r. proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP oraz kustosz Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Pochodzi z Dobrzeca (dziś dzielnica Kalisza), jako kapłan 40 lat posługuje w Kaliszu. Po święceniach (1982) był wikariuszem w parafii św. Mikołaja w Kaliszu, obecnej katedrze. Po powstaniu diecezji kaliskiej (1992) został pierwszym rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.


Najciekawsze nowości w ofercie
Bestsellery
 
Opinie czytelników
Asfaltowy saloon - okładka książki

Asfaltowy saloon

autor opinii: Emilia
Super ksiązka ,polecam każdemu! Okno na świat ówczesnej Ameryki! styl pisania i słownictwo na 5!.Duzo ciekawych wątków o Indianach ,maffi, Dzikim Zachodzie i ogólem ,Ameryce lat 50 .Książkę czyta się jednym tchem. Ciekawa ,mądra wszystko naj. Polecam p.s jedyny minus to małe litery w tym wydaniu :)
Żyć i umierać z nadzieją. droga - okładka książki

Żyć i umierać z nadzieją. droga krzyżowa

autor opinii: Wanda
Tekst Drogi Krzyżowej podany w sposób zwięzły, ale jakże treściwy i dostępny dla każdego.
Młodzi w poszukiwaniu szczęścia. - okładka książki

Młodzi w poszukiwaniu szczęścia. Szczęście. Miłość. Seksualność

autor opinii: Maria
Książki Księdza Marka Dziewieckiego pełne są mądrych myśli przepełnionych głębią. Tak bardzo owej głębi i mądrości brak we współczesnych przekazach medialnych. Czytałam tę książkę będąc studentką, a teraz - kilkanaście lat później - czytam ją na nowo i podkreślam cenne zdania. Jest ich tyle, że prawie cała książka jest zakolorowana. ;)
Ocalona z piekła. Wyznania byłej - okładka książki

Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki

autor opinii: Gjb
Książka pokazuje trudne losy dziewczyny oraz drogę wyzwolenia. Doskonały materiał na film, polecam
ABC wiary chrześcijańskiej - okładka książki

ABC wiary chrześcijańskiej

autor opinii: Tadeusz
Dobra książka
Jak żyć Słowem Bożym na co dzień? - okładka książki

Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?

autor opinii: Ewa
Przepiękna, bogata w swojej treści pozycja. Niesamowita głębia, autentyczność zawarta w każdym zdaniu tej książki, przenika serce czytającego i jest osobistym zaproszeniem do zgłębiania Bożego Słowa, Jego medytacji i kontemplacji, prowadzącej do zachwytu i dostrzegania Bożej obecności w codzienności.
Fatima. Ostatnia tajemnica - okładka filmu

Fatima. Ostatnia tajemnica

autor opinii: Katarzyna
Fatima. To moje ukochane miejsce na Ziemi. Kiedys...Bogl do mnie przyszedł w dniu bierzmowania. Przystapiłam do sakramentu w dniu i godzinie zamachu na Papieża. Msza zostala na chwile przerwana tuz przed wypowiedzeniem imion ktore dla siebie wybralismy. Zamarła cisza..Modlilismy sie w ciszy o zycie i zdrowie papieza. A ja zadawałam sobie pytanie targana niepokojem czy Jan Pawel II przezyje. I...
Ewangelia według św. Mateusza. - okładka książki

Ewangelia według św. Mateusza. Katolicki Komentarz do Pisma Świętego

autor opinii: Tadeusz
Najlepszy komentarz do Pisma Swietego jaki czytalem , a czytalem wiele , napisany przez swieckich teologow amerykanskich. Prosty i zrozumialy jezyk w duchu Soboru Watykanskiego II.Odnosniki do KKK, zastosowanie w modlitwie i w zyciu. Autorzy nie wchodza w spory tylko naswietlaja rozne teorie biblistow z uwzglednieniem najnowszych osiagniec egzegezy. Goraco polecam i czekam na nastepne tomy.