TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Bezpieczne zakupy

Dbamy o to, byś kupując u nas książki, czuł się w pełni bezpiecznie. Dlatego też stale współpracujemy z zespołem ekspertów specjalizujących się w zakresie danych osobowych. Ponadto przechowywane przez nas bazy danych zostały zgłoszone do GIODO (Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

Poza tym, mimo że prawo tego nie wymaga, każdy etap zamówienia, który wymaga podania Twoich danych osobowych jest szyfrowany bezpiecznym kluczem 256-bitowym (SSL). Dzięki temu nie ma możliwości, by ktoś przechwycił Twoje dane.

Pamiętaj! Kupując u nas książki rozpoczynasz współpracę z zaufaną i doświadczoną firmą, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem. Nasz klub książki istnieje od grudnia 2005 roku, a lata doświadczenia i nieustannej poprawy powodują, że dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Możesz nam nam zaufać bez obaw, tak jak zrobiło to już dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów - sprawdź sam ich opinie.

Dodatkowo gwarancja 100% satysfakcji sprawia, że bez żadnych problemów i wyjaśnień możesz zwrócić książki w terminie 14 dni od chwili ich dostarczenia i otrzymasz zwrot pieniędzy za książki i dostawę.

Właśnie to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas regularnie.
Dołącz do nich i już teraz przejdź do zakupów!