TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

Katalog autorów

Mark Joyner

pionier w dziedzinie marketingu internetowego, pomysłodawca aplikacji interentowej "Simpleology", wspomagającej firmy w efektywniejszym wykonywaniu pracy.

Wprowadził wiele technologii i taktyk, wykorzystywanych obecnie w internecie. Szczególnie znany jest jako twórca e-booków. Bywa nazywany “chrzestnym ojcem marketingu internetowego”. Jest również autorem witryn internetowych, które znalazły się na liście 100 najczęściej odwiedzanych stron na świecie. Skutecznie przekształcił jednoosobową firmę w doskonale prosperującą korporację.

Studiował psychologię na prywatnej uczelni, służąc jednocześnie w wojsku jako tłumacz języka koreańskiego. Jest byłym oficerem Armii Stanów Zjednoczonych. Pracował w wywiadzie wojskowym w czasie zimnej wojny. Za swą służbę wojskową został odznaczony m.in. przez rodzimą Armię, Koreański Konsulat Generalny, a także prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest ekspertem w dziedzinie wschodnich sztuk walki.

Obecnie zajmuje się przede wszystkim pisaniem, doradztwem, a także działalnością filantropijną. Najnowszymi projektami autorstwa Joynera są dwa kursy, w których wykorzystał swoją wiedzę i strategię marketingową w celu promocji sztuki. Ich istotą jest pokazanie pisarzom i muzykom, jak tworzyć lepszą reklamę własnej twórczości online.

Spod jego pióra wyszło kilka bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków. Do najbardziej znanych należą: “Oferta nie do odrzucenia. Jak otworzyć umysł klienta?” (The Irresistible Offer, 2006) oraz “Wielka formuła. Maksimum zysku, minimum strat” (The Great Formula, 2007). Są to swego rodzaju przewodniki, których celem jest pokazanie kreatywnym ludziom, w jaki sposób mogą odnieść sukces w biznesie.

Zobacz książki, których autorem jest Mark Joyner