BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kostka

Ocena:
(1 opinii)

Komiks "Kostka" jest opowieścią o Stanisławie Kostce i jego bracie Pawle. Dwójce młodych ludzi, którzy wyruszyli w daleką drogę do Wiednia, by tam wejść w dorosłość. Obu niczego nie brakowało. Mieli miłość i wsparcie rodziny, zabezpieczenie finansowe, otwarte głowy i wolność wyboru. Dlaczego więc się poróżnili i dlaczego ich życie potoczyło się w tak różnych kierunkach?

Staszek Kostka jak każdy nastolatek miał pragnienia. Co więcej, umiał je wypowiedzieć przed samym sobą i przed swoimi bliskimi. Czy było to wtedy łatwe? Nie. To łatwe nie jest do dziś. Z jednej strony narażenie się na śmieszność i obawa przed odrzuceniem, z drugiej nasze lenistwo i wygoda. Czy to wszystko nie sprawia, że robimy mniej, niż jesteśmy w stanie zrobić?

Komiks to dość nietypowa forma mówienia o świętych, ale przecież bardzo dobrze wpisująca się w naszą współczesną cywilizację obrazkową. Żeby zaś dotrzeć do współczesnego człowieka, trzeba stosować współczesne środki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo godny polecenia

Świetny komiks dla młodzieży. Komiks o Świętym Stanisławie - Staszku - który był też kiedyś nastolatkiem. Nowoczesna kreska, przejrzyście przedstawiona akcja, wyrazista, ale współcześnie zrozumiała sylwetka głównego bohatera, jak i jego brata Pawła. Człowiek nie czuje, że czyta o świętym :). Bardzo przekonujące dla moich nastoletnich synów. Komiks został pochłonięty w godzinę.

autor opinii: Agnieszka Łokaj

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 116
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7505-642-6

Zobacz również

Kostka
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...