BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Matka Boża Pompejańska. Modlitewnik

Ocena:
(1 opinii)

Poznaj siłę nowenny pompejańskiej, modlitwy "nie do odparcia"!

Nowenna pompejańska jest nowenną różańcową, zatem różni się od zwyczajnej nowenny. Polega na codziennym odmawianiu różańca i trwa 54 dni.

Nowennę dzielimy na dwie części: dziękczynną i błagalną, a każda z nich trwa 27 dni. Dla ułatwienia możemy zanotować datę rozpoczęcia modlitwy i zaznaczyć datę zakończenia.

Nowenna pompejańska zwana jest także modlitwą "nie do odparcia". Przydomek ten określa wstawiennictwo Matki Bożej w intencji każdej z próśb kierowanych do Boga. Jest modlitwą odprawianą zawsze wyłącznie w jednej intencji.

W proponowanym modlitewniku oprócz nowenny pompejańskiej i modlitwy różańcowej znajdziemy także modlitwy bł. Bartłomieja Longo oraz modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich wstawiennictwem uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W Pompejach za przyczyną Bartłomieja Longo, apostoła różańca, narodził się i trwa po dziś dzień szczególny kult Matki Bożej Pompejańskiej.

Do obecnego tam sanktuarium pielgrzymują rzesze wiernych, wypraszając poprzez modlitwę nowenną pompejańską wiele łask Bożych, otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej.

Jeśli potrzebujesz pomocy, módl się nowenną pompejańską!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Praktyczny

Modlitewnik praktyczny. Mieści się w torebce. Bez problemu można go zabierać ze sobą.

autor opinii: Ewelina Hryniewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 40
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7595-728-0

Zobacz również

Matka Boża Pompejańska. Modlitewnik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...