BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nadchodzi kres. Mistyczne wizje końca świata

Ocena:
(1 opinii)

Czy zalew mrożących krew w żyłach informacji to efekt naszego dostępu do internetu? Wielkie wulkany budzą się na nowo, trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami, zmienia się klimat.

Zaczynają się wędrówki ludów, nienormalność staje się normą. Fanatyzm i terroryzm pukają do naszych drzwi. Polityka staje się domeną szaleńców, ekonomia rujnuje całe narody.

Niebo wciąż nas ostrzega. To objawienia, głosy proroków, wizje końca świata, łzy i krew na obrazach. Liczone w tysiącach, jednym głosem zapowiadają czasy ciemności. Są niepokojąco spójne i logiczne.

Apokaliptyczne przestrogi. Kiedy pojawiły się w historii? Czy pierwszy raz w dziejach mamy do czynienia z ich lawiną? Czy mówią o naszych czasach? Czy wiemy, kiedy i gdzie zacznie się Armageddon?

I najważniejsze pytanie: Czy można odwlec wyrok albo go złagodzić? A gdy nadejdzie kres, co zrobić, by przetrwać? Czy Bóg przygotował „miasta ucieczki”?

Jak zachować się w dniach ostatecznych, jak się do nich praktycznie przygotować? Niebo daje odpowiedź. Przeczytaj zanim będzie za późno.

Dodatek specjalny: islamizacja i wizje wojny cywilizacji poprzedzającej dni ostateczne.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

WIELKIE OSTRZEŻENIE...

...przed tą książką. Treść nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Opiera się na niezweryfikowanych rzekomych objawieniach, mieszając je z uznanymi, lepiąc w absurdalny sposób ich sprzeczne fragmenty. W dodatku nawołuje do czynów SPRZECZNYCH Z EWANGELIĄ w czasie rzekomej próby. Dawno nie miałam w rękach bardziej szkodliwej dla chrześcijanina książki. Zwłaszcza dla ludzi nie utwierdzonych w wierze i nieobytych teologicznie

autor opinii: Dr. Agnieszka Szkatuła

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Fronda
Wydanie: Warszawa 2016
ISBN: 978-83-80790-35-3

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Nadchodzi kres. Mistyczne wizje końca świata
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...