BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Praktyczny kurs modlitwy

Ocena:
(22 opinii)

Czy chcesz wreszcie poznać prosty sposób modlitwy, który zmieni Twoje życie?

Książka "Praktyczny kurs modlitwy" wprowadza bez zbędnego gadulstwa w metodę modlitwy zwanej Lectio Divina. Pokazuje, jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Boga. Książka ogranicza do niezbędnego minimum wskazówki, koncentrując się na istocie metody i praktycznym w nią wprowadzeniu. Ma charakter kursu - po każdym rozdziale są zadania do wykonania przewidziane na kolejne dni.

Książka z założenia jest elementarzem - ma służyć jako pomoc w pierwszych krokach na drodze modlitwy. Korzystać z niej może młodzież, starsze dzieci i początkujący dorośli. "Praktyczny kurs modlitwy" może stać się ważną pomocą dla katechetów i księży w ich pracy duszpasterskiej.

Książka dostępna również w pakiecie 10 sztuk z dużym rabatem!Książka pod patronatem Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (22 opinii)Napisz swoją opinię

Modlimy się

ciekawa pozycja i sposób na zasmakowanie Pisma Świętego

Bardzo prosta i zrozumiała

Książeczka jest bardzo prosta i zrozumiała. Dała mi odpowiedź na długo nurtujące pytanie - jak się modlić? Gorąco polecam.

autor opinii: Teresa Florczak

Cudne

Dla mnie jest to bardzo dobra książeczka dla początku mojej drogi do Jezusa. Uczę się wszystkiego. Ta książeczka jest dla mnie pięknym potwierdzeniem tego co myślę czy raczej obawiam się czytając Biblię. Dziękuję.

autor opinii: Renata Gmyrek

Modlitwa

Książeczka dla mnie jest właściwie praktycznym wstępem do modlitwy, polecam ją osobą, które pragną pogłębiać swoją więź z Bogiem, a nie tylko modlić się odmawiając pacierz czy inne modlitwy z książeczek

autor opinii: Halina Marcinkowska

Potężna broszurka

Mała o wielkiej mocy instrukcja modlitwy przy pomocy Biblii. Choć tak mała - okazuje się wielka w swym przekazie. Dla mnie treść w niej zawarta jest bezcenna.

autor opinii: MaxSch

Polecam.

Warto przeczytać i czerpać inspirację w codziennej modlitwie.

autor opinii: Agnieszka

polecam

kurs wspomina czym jest lekcjo divina ale nie rozwija dalej przez medytacje, kompletacje - raczej faktycznie kurs początku modlitwy

autor opinii: joanna kopeć

Ta książeczka bardzo mi pomogła w modlitwie. Szczególnie w tym aby codziennie spotykać się z Panem rozważając Jego słowa. Widzę jak Pan prowadzi mnie przez te słowa. Dziękuję za cenne rady i wskazówki, które tam są. Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu.

autor opinii: Ewa

Pozytywnie

Kurs króciutki acz bardzo treściwy :) Bardzo pozytywnie :)

autor opinii: Ewelina Szumera

123 zdania

Jedna z najkrótszych książek, jakie czytałam. 123 zdania! .Więc i moja opinia też będzie bardzo krótka. Książeczka jest rodzajem "instrukcji" - jak czytać Pismo Święte, żeby to czytanie było autentyczną modlitwą. Znakomita pomoc dla osób skupionych w parafialnych Kręgach Biblijnych.

autor opinii: Monika Cyraniak

Mała a treściwa :-)

autor opinii: Małgosia

Praktyczny kurs modlitwy

Jest to mała książeczka zaledwie 16 str. i warta twojej uwagi jeśli interesuje cię prosty sposób modlitwy z Bogiem

autor opinii: Maria M.

Jestem bardzo zadowolona z przekazanej terści.

autor opinii: Iwona Pluta

krok 3

Świetna książka. Nauczyła mnie prawdziwej modlitwy , otwarcia na Boga. Pokazała,że modlitwa to nie tylko gadania... odklepywanie modlitw, ale jest to dialog mój i Boga ... Bóg w PŚ chce mi przekazać coś co ma mi pomóc w dalszym życiu ... dlatego bardzo ważny jest dla mnie krok 3.

autor opinii: Dominika

Praktyczny kurs modlitwy

Mała w formacie czyli "poręczna i podręczna"(bo może być zawsze pod ręką:) książeczka, przystępnie ale i konkretnie napisana. Pokazuje "sposoby" na modlitwę, by nie stała się ona "bełkotem" do Pana Boga.

autor opinii: Wiesława Nolan

Polecam!

Prosty sposób modlitwy, który zmieni nasze życie.Pokazuje jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Pana Boga.Warto polecić innym.

autor opinii: Danuta Kamińska

Pomocny-a może nawet niezbędny.

Bardzo krótko: jeśli tak jak ja, jedyne przygotowanie do rozmowy z Bogiem pamiętasz z katechezy w podstawówce i średnio jest ci ono pomocne w codziennym, "normalnym" zyciu, to poczytaj i przejdź TEN wyjątkowy kurs --- potrzeba: niewielkich pieniędzy, niewielkiej ilości czasu i odrobiny zaangażowania - a efekty są..mega!!

autor opinii: Zosia

generalnie ok

krótko, treściwie! Pomimo że spodziewałam się czegoś innego to jednak nie narzekam, bo generalnie książka, a w zasadzie książeczka, jest w 100% ok. wypróbowałam tę metodę modlitwy, o której pisze ks. Maciejewski i jest to naprawdę niesamowite, jak człowiek się skupi i zapragnie zrozumieć to, co Pan Bóg mówi do nas przez Pismo Święte.

autor opinii: A. Ch.

Rozmowa z...

Modlitwa jest rozmową, jednak to nie jest rozmowa o prace, o przyjęcie na studia. To jest o wiele bardziej dostojniejsza rozmowa dlatego należy się do Niej odpowiednio przygotować. Dla mnie książeczka nie była może zbyt przydatna (być może ze względu na mój wiek bądź wiedze z wcześniej przeczytanych książek) jednak szczerze polecam ją dla każdego kto szuka kontaktu z Bogiem

autor opinii: Daria Michalak

Bardzo pomocne...

autor opinii: Aleksandra

Krótko i na temat

Książeczka o modlitwie to świetna kwintesencja wielu wykładów. Krótko, zwięźle i na temat. Prosty język, zrozumiały dla każdego. Polecam wszystkim, którzy chcą ulepszyć swój "warsztat" modlitewny :)

autor opinii: Beata

Znakomita pozycja.

"Praktyczny kurs modlitwy", to świetny przewodnik uczący modlitwy metodą "lectio divina". Chociaż modlitwę taką znam od lat, to i tak chętnie poczytałam sobie tę książeczkę (zwłaszcza, że dostałam ją od Autora w prezencie, jeszcze cieplutą). Jest to pozycja godna polecenia na pewno tym, którzy chcą zasmakować w dojrzalszej formie modlitwy. Autor prowadzi w niej czytelnika krok po kroku, dając praktyczne rady i wskazówki, naprowadzające na zrozumienie, jak praktykować tę formę modlitwy. Szczerze polecam.

autor opinii: Hanna Zagroba

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Wydawnictwo: Nasza Winnica
Wydanie: Winnica 2016
ISBN: 978-83-946081-01-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Praktyczny kurs modlitwy Praktyczny kurs modlitwy
2.47 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...