BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

przed...Po...

Ocena:
(1 opinii)

Jerzy Struk urodzony w 1975 roku, poeta i filozof, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zadebiutował w 1997 r. tomikiem pt. Jesteśmy. Dwa lata później ukazała się druga książka poetycka pt. Rysa Absolutna. Po dziesięciu latach poeta powraca z trzecim tomem wierszy pt. przed... Po....

Powrót ten jest niezwykły... Tytuł nawiązuje do wydarzenia, które w sposób nagły i pełny zmieniło życie autora. Poeta z odwagą i szczerością ujawnia w Przedsłowiu istotę owej przemiany, dzieląc się z Czytelnikiem jej źródłem.

"Jeśli pragnienie Boga jest tak silne, iż przekracza ludzki strach, by zachować własne życie, przy jednoczesnej pełnej afirmacji dla każdej sekundy swojego istnienia, to pojawia się taki rodzaj zaufania, którego nie da się z niczym porównać... i wtedy człowiek całkowicie powierza się Bogu".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

********

Ze względu na to,iż autor tego tomiku był w dzieciństwie moim szkolnym kolegą z ławki , no i oczywiście lubię poezję, zdecydowałam się na zakup tej książki.Jestem pozytywnie zaskoczona ,dumna i wzruszona czytając Jurka wiersze. Polecam każdemu.

autor opinii: Anita Mamet

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7256-930-1

Zobacz również

przed...Po...
15.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...