![]() | Rozmowy z prałatem Escrivą. Kochać KościółAutor: Św. Josemaria Escriva
Oprawa: miękka Liczba stron: 440 Wydawnictwo: Apostolicum Wydanie: Ząbki 2006 ISBN: 83-7031-534-8 |
W niniejszej książce zostały zebrane teksty niektórych wywiadów, jakich udzielił, św. Josemaria Escriva dziennikarzom różnych narodowości. Drugą część stanowi zbiór czterech homilii założyciela Opus Dei. Książka ukazuje doskonale jak zwyczajni ludzie, kobiety i mężczyźni, mogą służyć Kościołowi.
Zobacz informacje o autorze: Św. Josemaria Escriva
|
Przesyłka dotarła, a książki odpowiadają moim oczekiwaniom. To nie pierwszy raz, kiedy robię zakupy w państwa księgarni i po raz kolejny jestem zadowolony. Oferta jest naprawdę duża, a w niej same wartościowe pozycje. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i udaną transakcję.
Pozdrawiam serdecznie, Maciej Budrewicz |
|
Co do księgarni zostałam miło zaskoczona listem oraz zakładką do książki :) Pomocne i przydatna jest możliwość kontrolowania stanu w jakim jest zamówienie... uspokaja i upewnia,że wszystko jest oki i nie "zawisło" ono gdzieś w przestrzeni :)
życze powodzenia i wielu nowych klientów :)
Pozdrawiam serdecznie, Marzena Cichosz |
[książka tymczasowo niedostępna] ![]() |
koszyk jest pusty Nasza księgarnia działa nieprzerwanie od 5 lat 100% satysfakcji albo zwrócimy Ci pieniądze Dostawa za jedyne 9,90 zł Oferujemy różne formy płatności Zobacz opinie naszych Klientów |
|
Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy [miękka oprawa] John Eldredge, Stasi Eldredge 32.00 30.40 zł | ||