WIELKA WAKACYJNA WYPRZEDAŻ

Czeka na Ciebie ponad 50 wspaniałych tytułów, które możesz teraz upolować z 25% rabatem!

O książce

To Chrystus przechodzi

Ocena:
(3 opinii)

Zbiór homilii na poszczególne okresy roku liturgicznego. Autor pracował jako duszpasterz w różnych środowiskach, zwłaszcza w tych najbiedniejszych. Wszędzie tam, gdzie pracował, niósł ewangeliczne przesłanie. W swoich homiliach zachęca wiernych do naśladowania Jezusa Chrystusa.

Postać Chrystusa przedstawiona w tej książce przez św. Josemarię jest niezwykle żywa, atrakcyjna, wręcz fascynująca! Jak mówił kard. Joseph Ratzinger: "Ten żywy Chrystus jest nadto Chrystusem bliskim, Chrystusem, którego moc i majestat Boży uobecniają się przez rzeczy ludzkie, proste, zwyczajne. Można więc u Josemarii Escrivy mówić o zaznaczającym się i szczególnym chrystocentryzmie, w którym rozważanie życia ziemskiego Jezusa i kontemplacja Jego żywej obecności w Eucharystii prowadzą do odkrycia Boga i wychodząc od Boga, oświetlają codzienne okoliczności życia".

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

piekne homilie

Bardzo dziekuje za szybkie przeslanie ksiazki. Ja dalem ja jako prezent swoateczny mojemu bratu, ale czyta ja cala rodzina. Sa w niej piekne homilie na kazdy czas :)

autor opinii: wojciech jaroszko

Jest to zbiór Homilii wygłoszonych podczas ważniejszych Świąt. Warto mieć tę książkę i wraz z nadejściem poszczególnych "wydarzeń" roku liturgicznego przypominać sobie kolejne teksty. Po przeczytaniu można obrać bardzo pomagający w codziennym życiu punkt widzenia, sprawiając, że małe, pozornie nieciekawe rzeczy czy sytuacje stają się ważne i wręcz wciągające. Polecam!

autor opinii: Piotrek

Książka napisana przez Św.J. Escriva to współczesna wersja tego co czytałem u Tomasza a Kempis .

autor opinii: Grzegorz Drews

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 512
Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka - Apostolicum
Wydanie: Katowice-Ząbki 2009
ISBN: 978-83-7030-689-2, 978-83-7031-670-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki To Chrystus przechodzi To Chrystus przechodzi
23.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Uwaga! Tylko 1 szt.
    w magazynie - zamów teraz!
  • Dostawa za jedyne 4,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...