BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Ukryte tajemnice różańca

Ocena:
(1 opinii)

W naszych modlitwach dużo jest oficjalnej postawy, teoretycznego spojrzenia, a brak bezpośredniego kontaktu, jakiego uczy Matka Boska poprzez wszystkie tajemnice Różańca. Gubimy bezpośredniość kontaktu z Panem Jezusem. Pomyślmy o postaciach różańcowych, o których się nie mówi. Oddalonych, pochowanych, a jednak bliskich, które nieraz nas zawstydzają.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

O różańcu tak zwyczajnie

Wspaniała pozycja! Często słyszy się, że różaniec to nudna modlitwa, bo ciągle powtarza się to samo, taka nieatrakcyjna, niedzisiejsza. I tak łatwo wpaść w monotonię, gubić wątek, zasnąć przy jego odmawianiu... A tymczasem ksiądz Twardowski pisze o tym tak pięknie, że w tym też tkwi siła tej modlitwy. Nie na jej ilości, nawet nie na jej jakości, ale wierności. To takie mądre słowa, pozwalają poczuć się pewnie w objęciach Matki Bożej, która od lat prosi, abyśmy odmawiali różaniec. Nie mówi jak mamy to robić: pięknie, z rozważaniami znanych osobistości Kościoła. Mamy go odmawiać po prostu. I druga refleksja. Trzeba bardzo ufać Bogu, aby w postaciach drugiego planu z kart Ewangelii dostrzec realizująca się wolę bożą. Naprawdę polecam.

autor opinii: Beata Ostrowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 226
Wydawnictwo: Bernardinum
Wydanie: Pelplin 2011
ISBN: 978-83-62994-75-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Ukryte tajemnice różańca
31.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...